הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הלילה ברבע הגמר: ארה"ב מול אקוואדור

האמריקאים ינסו לשחזר את הישג השיא שלהם. קלינסמן יחסר את ידלין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.16 - 19:14
תחילת כתבה

המשחקים המרכזיים ברבע הגמר של הקופה אמריקה בין ארגנטינה לוונצואלה ובין מקסיקו לצ'ילה ייערכו רק בלילה שבין יום שבת לראשון, אבל השלב השני בטורניר ייצא לדרך כבר הלילה (בין חמישי לשישי) ב-04:30 כשהמארחת, ארה"ב, תפגוש את אקוואדור. העולה הראשונה לחצי הגמר תפגוש בשלב הבא את המנצחת בין ארגנטינה לוונצואלה.

האמריקאים אמנם החלו את הטורניר הביתי עם הפסד 2:0 לקולומביה, אבל לאחר מכן הגיעו שני ניצחונות - 0:4 על קוסטה ריקה ו-0:1 על פראגוואי - שהספיקו לקלינט דמפסי וחבריו כדי לסיים בראשות בית 1. המטרה הבאה של ארה"ב היא לשחזר את הישג השיא שלה בקופה אמריקה - חצי הגמר, אליו הגיעה ב-1995 והפסידה 1:0 לברזיל משער של אלדאיר.

יורגן קלינסמן לא שינה את ההרכב בשלב הבתים, אבל הפעם הוא יצטרך להסתדר ללא המגן דיאנדרה ידלין, שירצה עונש השעיה אחרי שספג כרטיס אדום מול פראגוואי. מייקל אורוזקו צפוי להחליף את ידלין והגרמני אמר עליו: "הוא תמיד היה שם עבור הנבחרת, וכל פעם שהוא נקרא לדגל, הוא עשה עבודה טובה".

לאקוואדור הספיק ניצחון אחד בשלב הבתים כדי לעלות לרבע הגמר. היא נפרדה בתיקו עם ברזיל (0:0) ופרו (2:2), וגברה רק על האיטי (0:4). אנטוניו ולנסיה וחבריו ינסו לנקום באמריקאים על ההפסד 1:0 ממשחק הידידות ביניהן בחודש שעבר.