מתחם משולב לרכב חדש ומשומש: כלמוביל ALL

כלומביל משיקה מתחם מכירות המאחד את רכבי יונדאי ומיצובישי החדשים עם מכוניות של חטיבת הטרייד אין

ניר בן טובים  17.03.21 - 10:18

תגיות: כלמוביל

תחילת כתבה

כלמוביל משיקה השבוע שיטת מכירה דומה לזו הנהוגה בחלקים גדולים בארה"ב. תחת קונספט ALL, היבואנית של דגמי מיצובישי ויונדאי תשווק במתחם מרוכז את כל רכבי מותגי יונדאי ומיצובישי החדשים כשליצדם גם רכבי מחלקת הטרייד-אין, כך שניתן יהיה לקבל תמונה מייצגת של היצע עדכני ומשומש (כלומר לא רק דרך צגי המחשב). לדברי החברה בישראל, ה-One stop shop הראשון יוקם במטה כלמוביל טרייד אין הנמצא בפתח תקווה ולאחר מכן יורחב לאזורים נוספים. 

מהיבואנית נמסר: "המתחם החדש המותאם גם לרוח התקופה, נמצא באוויר הפתוח ומתפרש על פני שטח רב אשר מאפשר ללקוחות תחושת נוחות ובטחון. במתחם תצוגת רכבים חדשים, תצוגת רכבי טרייד אין, תצוגת רכבי פרמיום, חדרי מסירה בסטנדרט כלמוביל ונסיעות מבחן על כל הדגמים בליווי אישי".

יתרון נוסף במתחם טמון בקיצור הליכי המסירה. מרגע התשלום האחרון ניתן לאסוף את הרכב תוך שלושה ימים ממועד הפקדת היתרה. עוד נאמר כי במסגרת השקת המתחם החדש יהנו הרוכשים מחבילת ה'-כלמוביל בראש שקט' שהופעלה בשנה האחרונה על רקע נגיף הקורונה; ניתן יהיה להחזיר את הרכב בניכוי ירידת הערך שלו במידה ואיבד את פרנסתו (פוטר ממקום העבודה). גם במסלולי הליסינג יתרונות כמו מקדמה נמוכה, תשלומים חודשיים נוחים ועוד.