ספורי לא בסגל ב"ש, מערך התקפי לאבוקסיס

הקשר לא ישחק נגד מכבי ת"א. המאמן שוקל לחזור ל-4 בהגנה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.08.20 - 06:47

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

רמזי ספורי לא ייכלל בסגל למשחק הערב (חמישי) מול מכבי ת"א בגומלין אלוף האלופים. שחקנים בקבוצה הרימו גבה נוכח העובדה שספורי פתח במשחק הראשון, אך לבסוף התברר כי מדובר בשיקול מקצועי ודווקא לטענת ב"ש ספורי הוא זה שפנה לצוות המקצועי בעקבות מתיחה בשריר.

כזכור אתמול פורסם לראשונה בערוץ הספורט שספורי וקייס גאנם הופתעו לראות שבמועדון קיצצו להם בחוזה ללא הסכמתם כשבניגוד לחלוץ שהתבקש לקצץ 15 אחוזים, לספורי קיצצו את המשכורת בחצי. סוכנם של השניים אבי נמני ייפגש עם המנכ"ל אסי רחמים כדי לנסות ולסיים את הסאגה ברוח טובה. 

"איפה ארגון השחקנים?" שאל אחד משחקני ב"ש, "משרד האוצר אומר לקצץ 30 אחוזים ופתאום מורידים 50. זה מוזר". בב"ש בחרו שלא להגיב.

גאנם שכרגע הוא החלוץ היחיד בסגל יפתח ב-11 כשמי שיערוך הופעת בכורה בהרכב של האדומים הוא רותם חטואל שהגיע ממכבי אחי נצרת. חטואל, שגדל בהפועל ק"ש והציג יכולת טובה בחר לצאת לקבל דקות משחק משמעותיות יותר וכעת מקבל הזדמנות בקבוצה גדולה.

במקביל, על הספסל ימתינו גל לוי וסינטיהאו סולליך שלראשונה ילבש את המדים החדשים והמספר 14 שהיה שייך לבן שהר. מי שלא יהיה בסגל בשל סיבות אישיות הוא מרוהאן קבהא כשבקבוצה סיפרו כי אחותו מתחתנת.

על פי האימון המסכם. אבוקסיס ישנה מערך ויחזור לארבעה שחקני הגנה. תומר יוספי ישוב ל-11 כמו גם עילאי מדמון ודוד קלטינס. בשל היעדרותו של קבהא, נאור סבג שנלקח לשיחה באחד האימונים על ידי המאמן ימשיך לקבל קרדיט. אנתוני וארן קיבל לאחרונה זריקות ברזל ובמועדון מרוצים שחזר לאימונים קלילים אחרי תקופה ארוכה. 

ג'ונתן אגודלו, חלוץ הרכש, ינחת רק מחר בארץ וייכנס לעשרה ימי בידוד. הקולומביאני יוכל, בשלב זה, להתאמן רק בנפרד מחבריו החדשים.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה; אור דדיה, שיר צדק, לואי טאהא, שון גולדברג; דוד קלטינס, עילאי מדמון, נאור סבג, תומר יוספי; רותם חטואל, קייס גאנם.