אבוקסיס מבטיח: "ננסה לצרף עוד שני זרים"

מאמן ב"ש רגוע. צדק: "החיסורים הם לא תירוץ ליכולת הזו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.08.20 - 23:17

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל באר שבע מודל 2020/21 היא בגדר תעלומה. האדומים נבנים בתקווה לקחת חלק רציני יותר במאבק על האליפות, אבל את התואר הראשון לעונה הם הפסידו ליריבה הישירה מכבי תל אביב בצורה די משפילה ועם כדורגל לא ממש משכנע. עם זאת, יש לזכור שהם נאלצו לשחק ללא הזרים שחזרו ארצה ונכנסו לבידוד והם ייראו אחרת לגמרי במוקדמות הליגה האירופית.

יוסי אבוקסיס, כמובן, לא ממש מודאג מאובדן התואר. "זה ברור שזה עדיין לא הקבוצה שאני רוצה לראות. זה לא רק החסרון של הזרים, אלא יותר מחצי הרכב שלא היה. היו חלק שסיפקו משחק לא רע וחבל שלא נותנים לקבוצות לשחק בהרכבים חזקים. הגענו בעמדה לא טובה מבחינת החיסורים", טען המאמן והמשיך: "ננסה לקחת את הדברים הטובים מהמשחקים האלו. כששבעה-שמונה מחליפים משחקים יחד אז גם להם קשה".

"אנחנו בהכנה. בסך הכל זה המשחק השני שלנו ואנחנו לא במצב הכי אידיאלי, אבל מנסים לצמצם את זה ומקווה שנגיע מוכנים למשחק מול דינמו באטומי", המשיך אבוקסיס והביט לעבר המשך העונה בצל התקציב הלא גדול שעומד לרשותו: "נצטרך סבלנות. אני מאוד מאמין שתהיה לנו קבוצה טובה. ננסה להביא עוד שני זרים בנוסף לארבעה שיש לנו, אולי עוד ישראלי אחד שנצליח להביא. לא תמיד המיליונים הם מה שעושים את הקבוצה, אלא החיבור. נצטרך אולי עוד קצת זמן אבל מאמין שתהיה קבוצה חזקה מאוד".

"לא יודע מי דיבר על אליפות. בכדורגל לא מדברים, צריך לרואת את הסגל הסופי ואז יהיו מטרות", חתם אבוקסיס והוסיף: "נעש מיני מחנה ומשחקי אימון כדי להכניס שחקנים לכושר". אגב, ב"ש תצא למחנה אימון אליו כבר יצטרפו ז'וסוואה, מיגל ויטור ואלטון אקולטסה, לאחר שיסיימו את תקופת הבידוד בסוף השבוע הקרוב.

"החיסורים הם לא תירוץ, היינו צריכים להיראות הרבה יותר טוב. זה קשה כשאתה רודף אחרי הכדור לאורך כל המשחק, לא היינו מסוכנים, לא הראינו הרבה איכויות. יש המון עבודה, אבל מצד שני ראינו קבוצה שרוצה", הכריז שיר צדק. "לא נעים להפסיד תואר, אבל יביאו חיזוק ואני בטוח שתהיה קבוצה טובה".

"אחרי תקופה כשאתה לא במגרש, מעריכים כל דקה. במיוחד להיות עם סרט קפטן, שזה מרגש מאוד מבחינתי, העיקר להיות על המגרש, להיות מחובר למגרש ולחזור לעצמי. אני עובד על זה קשה ומקווה שאצא לדרך חדשה ומוצלחת", אמר בפן האישי.