משחק על תואר: הכנות אחרונות במכבי חיפה

שהר עשוי לפתוח, סטריין שב להתאמן. לקראת אלוף האלופים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.07.21 - 15:27
תחילת כתבה

מכבי חיפה תפגוש הערב (ראשון) את מכבי ת"א למשחק "אלוף האלופים" ולקרב ישיר על התואר הראשון לעונת 2021/22. המשחק יתקיים באצטדיון סמי עופר שלא צפוי להיות מלא. עד כה נמכרו כ-15 אלף כרטיסים נרכשו ע"י אוהדי מכבי חיפה והצפי הוא ל-20 אלף אוהדים.

ברק בכר צפוי לבצע מספר שינויים מההרכב שניצח את דינמו טביליסי ביום חמישי. עלי מוחמד יפתח על חשבונו של חוסה רודריגס, מאחר והקשר הניז'רי מורחק וייעדר מהגומלין. במרכז ההגנה ישנה התלבטות בין רמי גרשון לאורי דהן שעשוי לרשום בכורה במשחק רשמי. דין דוד שכבש את השער השני, יזכה לפתוח בהרכב, ככל הנראה בכנף במקום דולב חזיזה המורחק.

בחלק ההתקפי ישנה התלבטות בין גודסוואי דוניו שקיבל עד כה קרדיט מבכר בשני משחקים מתוך השלושה, לבן שהר שטרם עלה בהרכב במשחק רשמי בירוק. המגן האוסטרלי ריאן סטריין שב לאימונים חלקיים והוא עשוי להיות כשיר לגומלין נגד דינמו טביליסי. עופרי ארד ונטע לביא ימשיכו להיעדר.

מכבי חיפה לא גברה בעונה החולפת על מכבי ת"א, אך זה לא מנע ממנה לזכות באליפות. הערב רק ניצחון יקנה לה את תואר - אלוף האלופים. הצוות ביקש מהשחקנים להתמקד במשחק הערב ולא לחשוב על הגומלין נגד טביליסי בחמישי. "משחק על תואר ונגד מכבי ת"א לא יכול להיות לא מעניין, למרות התזמון הלא אידאלי", אמרו בכרמל.

לאחר השיחה עם השחקנים, בצוות המקצועי מקווים שלא יצטרכו לעסוק יותר בכרטיסים צהובים שנשלפים בעקבות דיבורים עם צוות השופטים. השחקנים התבקשו לשחק באגרסיביות, כשבכרמל עדיין זוכרים כיצד היריבה הגיעה לאחר הפסקת האש וללא הזרים שלה, אך בכל זאת ניצחה. הקבוצה תתכנס בשעות הצהריים במלון בחיפה, שם היא צפויה לקיים את האסיפה שלפני המשחק, כפי שעשו לפני המשחקים המכריעים בליגה.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, בוגדן פלאניץ', רמי גרשון (אורי דהן), סאן מנחם; עלי מוחמד, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי; עומר אצילי, דין דוד (מאור לוי), גודסוואי דוניו (בן שהר).