זה רק מתגבר: טירוף פנטזי מונדיאל 2018 יוצא לדרך

שאלתם, חיכיתם וציפיתם. פנטזי מונדיאל יוצא לדרך ולכם יש הזדמנות להיות המאמנים על הבמה הגדולה מכולן. עוד שבועיים לטירוף הגדול. לא נרשמתם? פרסים למסיימים בצמרת

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.18 - 13:15

תגיות: מונדיאל 2018

תחילת כתבה

הדרמות הגדולות של ליגת החלומות והפנטזי ליג עדיין יושבות בראש וכבר מגיעה הזדמנות חדשה ומרגשת לא פחות - ליגת החלומות של מונדיאל 2018 - פנטזי מונדיאל של ערוץ הספורט ו-Wobi.

ביום חמישי בעוד כשבועיים (14 ביוני, 18:00), ייצא לדרך הטורניר ברוסיה ולכם יש הזדמנות להיות מאמנים על הבמה הגדולה מכולן. מה זה אומר? לבחור בין רונאלדו למסי, להעדיף את ניימאר על גריזמן ולהרכיב קישור שיכלול את הזאר, איסקו וסטרלינג.

ואיך אפשר בלי פרסים מטורפים? המקום הראשון בסיום המונדיאל יפנק את עצמו ועוד 2 חברים בטיסה, אירוח וכרטיסים למשחק ליגת האלופות בעונה הבאה. המקום השני יזכה בפרס דומה וייקח איתו חבר אחד כאשר המקום השלישי יתפנק לבדו בטיסה, אירוח וכניסה למשחק צ'מפיונס. לרשימת הפרסים המלאה, לחצו כאן.

נזכיר כי כמו בכל משחק אצלנו, חלון החילופים יינעל חצי שעה לפני תחילת כל מחזור. תקציב הנבחרת יעמוד על 100 מיליון יורו בשלב הבתים ולאחר מכן יטפס בהתאם, כמו גם ההגבלה של 2 שחקנים מכל נבחרת. לחוקי המשחק המלאים, הקליקו כאן.