הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרנט: יש לנו יותר נסיון ממה שהיה לפני שנתיים

המאמן הישראלי של גאנה אופטימי: "הרגשה טובה להגיע לחצי הגמר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.17 - 22:52

שש פעמים ברציפות הגיעה נבחרת גאנה לחצי גמר גביע אפריקה, אבל שוב ושוב היא לא הצליחה לזכות. אולי הפעם זה יסתיים אחרת, אבל לשם כך הכוכבים השחורים עוד צריכים לעלות לגמר. הערב (ראשון) אברם גרנט ושחקניו ניצחו 1:2 את קונגו הדמוקרטית ועלו לשלב ארבע האחרונות.

המאמן הישראלי כזכור, הגיע עם הכוכבים השחורים עד לגמר ב-2015 שם הפסידו בפנדלים לחוף השנהב, ונראה שהוא הרבה יותר בטוח בסיכויים שלהם להניף גביע חמישי וראשון מאז 1982. "ההרגשה טובה להיות בחצי גמר של טורניר כזה גדול. הפעם אני מרגיש שהקבוצה יותר מנוסה מבחינה מנטאלית. מתגברת על הרגעים הקשים יותר בקלות וכשאנחנו משחקים טוב אנחנו גם מבקיעים", סיכם גרנט.

גרנט שראה את האחים ג'ורדן ואנדרה אייו כובשים את השערים של גאנה, חגג עם הספסל בשריקת הסיום. "זאת אליפות לא קלה. קונגו הדמוקרטית הייתה הלהיט של האליפות עד עכשיו, שיחקנו טוב והצלחנו לנצח למרות שהיינו בלי הקפטן שלנו (אסמואה ג'יאן) ובלי באבא רחמן הפצוע".

בחצי הגמר מחכה למאמן הישראלי וחבורתו מפגש לא פשוט בכלל מול קמרון, שהדיחה את הלהיט של הגביע - סנגל. למרות הקושי גרנט נשמע אופטימי: "קמרון קשה, אבל בקבוצה הזאת יש הרבה איכויות".