הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אברהם גרנט: היה קשה להתגבר על הפציעות

מאמן גאנה לפני המשחק על המקום ה-3 הערב: "זה לא בדיוק חלום חיינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.02.17 - 10:15

משחק על המקום השלישי בגביע אפריקה זה לא בדיוק מה שפינטז עליו אברהם גרנט, אבל הערב (שבת) ב-21:00 הוא וגאנה יתמודדו מול בורקינה פאסו במפגש בין המאוכזבות של חצאי הגמר. המאמן הישראלי שצפוי לעזוב בסיום הטורניר, ראה את קמרון הורסת לכוכבים השחורים את חלום הזכייה עם ניצחון 0:2, בעוד מצרים הדיחה את בורקינה פאסו עם 3:4 דרמטי בפנדלים.

בינתיים גרנט דיבר על הפציעות של אסמואה ג'יאן ובאבה רחמן. המגן נפגע בברכו במהלך משחק הפתיחה מול אוגנדה, עזב את גאבון, חזר לגרמניה והתברר שהוא סיים את העונה. החלוץ נפצע במהלך המשחק מול מצרים בשלב הבתים ונותר בגאבון, אך לא שיחק מול הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו ברבע הגמר, ורק נכנס כמחליף לרבע שעה בהפסד לקמרון.

"שתי הפציעות האלה קרו בגלל המגרש בפורט ג'נטיל", אמר גרנט, "היה קשה להתגבר על האובדן של רחמן וג'יאן. הפסדנו אחרי טורניר טוב מאוד וזה מאכזב. רצינו כל כך להגיע לגמר, שלטנו במחצית השנייה והיינו טובים יותר מול קמרון, אבל הפסדנו. זה הכדורגל ואני מאחל להם הצלחה בגמר".

המפגש עם בורקינה פאסו יתקיים אף הוא באותו אצטדיון בפורט ג'נטיל. "זה לא בדיוק חלום חיינו להשתתף במשחק הזה, אבל נעשה הכל כדי לנצח", סיכם גרנט.