במצרים מבטיחים: "נהיה טובים יותר בהמשך"

הפרעונים גירדו ניצחון במשחק הפתיחה, המאמן רגוע: "היינו מותשים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.19 - 07:33
תחילת כתבה

זה לא היה יפה או מרשים במיוחד, אבל מצרים יצאה אמש (שישי) בשלום ממשחק הפתיחה של אליפות אפריקה, לאחר שגברה 0:1 בקהיר על זימבבואה משער בדקה ה-41 של מחמוד טרזגה.

"אני לא מרוצה ב-100 אחוז מההופעה שלנו, בעיקר במחצית השנייה שם הרמה ירדה משמעותית", אמר המאמן המקסיקני של הפרעונים, חאבייר אגירה, אך מיהר להבהיר: "היינו מותשים, כך שאני לא מודאג מדי. זה בסך הכל היה המשחק הראשון שלנו. הדבר השלילי היחיד שבאמת ראיתי היו המרווחים במרכז המגרש. שינויי הקצב של זימבבואה גרמו לנו לבעיות ופספסנו כמה הזדמנויות טובות. נעבוד על זה ונתקן את הטעויות שלנו".

גם כובש שער הניצחון טרזגה הבטיח שהמארחת תלך ותשתפר: "אנחנו רוצים לסיים במקום הראשון בבית וניצחון במשחק הפתיחה היה צעד חשוב מאוד בדרך להשגת המטרה הזו", אמר בסיום. "המשחק היה קשה וכל הנבחרות פה חזקות, כך שמאוד רצינו לפתוח עם ניצחון. נהיה טובים יותר במשחקים הבאים".

מחמוד עלאא זכה בתואר השחקן המצטיין של המשחק אחרי הופעה שקטה בחלק האחורי, שבקושי אפשרה ליריבה להגיע למצבים: "אני מאושר מהניצחון, כי היינו נחושים ורצינו לעשות את זה בשביל כל האנשים שהגיעו לאצטדיון כבר משעות הצהריים כדי לתמוך בנו. צריך לשחק טוב יותר ולכבוש יותר בהמשך הדרך. הובלנו בהפסקה ולא לקחנו סיכונים בהמשך. רצינו לשמור על היתרון".