הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סיסה: "לא רציתי שמאנה יבעט את הפנדל השני"

מאמן סנגל אחרי ה-0:3 על קניה: "אהבתי את זה שהוא קיבל אחריות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.19 - 09:37

נבחרת שנגל הבטיחה אתמול (שני) את המקום בחצי גמר אליפות אפריקה לאומות, לאחר שהביסה 0:3 את קניה ותפגוש את אוגנדה בשלב הבא. מנגד, הקנייתים ימתינו להשלמת התמונה בשאר הבתים כדי לראות אם סיימו את דרכם בטורניר או שימשיכו הלאה.

מי שהיה במוקד הוא סאדיו מאנה. כוכב ליברפול אומנם פתח את המשחק עם החמצת פנדל בדקה ה-29 וספג גם כרטיס צהוב בהמשך, אך מצא את הרשת בדקה ה-71, כיפר על הטעות כשדייק מהנקודה הלבנה בדקה ה-78 בדרך לצמד, וא, נבחר בסיום לאיש המשחק.

מאמן האריות מטרנגה, אליו סיסה, גילשה שלא רצה שמאנה יבעט את הפנדל השני: "סאדיו רצה לקבל אחריות, אבל החלטתי שהוא לא יבעט את הפנדל השני. אבל אני חושב שזה טוב שהוא רצה לקבל אחריות, אני אוהב את זה. שחקן צריך לקבל אחריות וגם חבריו לנבחרת הסכימו שיבעט את הפנדל השני. הוא הבועט מספר אחת בנבחרת".

מנגד, מאמן קניה, סבטסיאן מינייה, טען לפני המשחק שסנגל חלשה מבחינה מנטלית. אחרי התבוסה אמש, הוא נשמע קצת אחרת: "לא היינו רחוקים, אבל לא כל כך קרובים. אם עושים טעות נגד סנגל, נענשים מיד. במשך שעה, יצרנו המון בעיות, לפחות כמה קשיים. עכשיו אנחנו צריכים לחכות ולקוות לעזרה. אנחנו נלמד מזה, אני חושב שכבר למדנו הרבה".