הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קמארה: "אלג'יריה זה לא רק מחרז. קשה מולה"

מאמן חוף השנהב דרוך לפני הרבע. מדגסקר תפתיע את טוניסיה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.19 - 18:23

שתיהן פייבוריטיות להניף את הגביע ושתיהן נפגשות כבר בשלב רבע הגמר של אליפות אפריקה. אלג'יריה המלהיבה וחוף השנהב המנוסה יאבקו היום (חמישי, 19:00, SPORT5) על המקום בין ארבע האחרונות של היבשת.

אלג'יריה תגיע להתמודדות הזאת תוך שהיא מציגה כדורגל נהדר ועדיין לא ספגה בארבעת המשחקים שלה באליפות עד כה. ריאד מחרז וחבריו מכוונים לתואר יבשתי מספר שתיים בהיסטוריה ויקוו לצלוח גם את המשוכה הלא פשוטה שעומדת מולם.

חוף השנהב, לעומת זאת, סיימה את הבית שלה במקום השני אחרי שנכנעה למרוקו, אבל הגיבה עם 1:4 על נמיביה החלשה במשחק האחרון בשלב. בשמינית הגמר הספיק לה 0:1 קטן על מאלי וגם מאמן הפילים איברהים קמארה יודע שהיריבה שיפגוש תעשה לו חיים קשים מאוד.

"אלג'יריה נבחרת מעולה. היא לא משחקת רק עם מחרז, ויהיה מאוד קשה להתמודד מולה", טען קמארה. "הגענו לשלב בו יהיו הכל הופך לקשה יותר ואנחנו צריכים להיות מרוכזים. השחקנים נחושים ולא ישמרו על האנרגיה כדי לשמח את העם".

מדגסקר - טוניסיה (22:00, 5SPORT)
הסינדרלה של האליפות, עבורה זה טורניר ראשון בהיסטוריה, מקווה לעבור שלב נוסף ולהדהים שוב את היבשת כולה. הבראות עדיין לא הפסידו במצרים, עלו מהמקום הראשון בבית והוסיפו לכך ניצחון בפנדלים על קונגו. הטוניסאים, לעומת זאת, עדיין לא ניצחו במשחק אחד בטורניר ונזקקו לפנדלים מול גאנה כדי להגיע לרבע.