הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גמביה היממה את גינאה, גם קמרון בשלב הבא

בארו סידר 0:1 לעקרבים. 1:2 לאריות על קומורו, ששיחקו עם מגן שמאלי בשער

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.22 - 19:55

אליפות אפריקה היא המקום בו הפתעות קורות והערב (שני) אחת נוספת נרשמה לה. גמביה, שהעפילה לראשונה בתולדותיה לטורניר, דילגה מעל גינאה החזקה עם 0:1 לרבע הגמר של הטורניר. מי שתפגוש את הסינדרלה בשלב הבא היא קמרון, שניצחה 1:2 בלבד את איי קומורו, שנותרה בעשרה שחקנים ובין הקורות שלה עמד מגן שמאלי.

גינאה - גמביה 1:0
גמביה הציגה יכולת טובה בשלב הבתים ועלתה מהמקום השני עם ניצחון על טוניסיה במחזור האחרון. גם במשחק הזה, מול גינאה ואילאיש מוריבה, העקרבים לא התכוונו להוות תפאורה, שמרו על רשת נקייה במשחק השלישי מבין ארבעה ורגע קסום אחד הספיק להם על מנת להעפיל לשלב הבא.

הוא הגיע בדקה ה-71. יוסופה בוב שלח כדור עומק לרחבה, מוסא בארו, שחקנה של בולוניה האיטלקית סיפק נגיעה ראשונה יפה שניערה שחקן הגנה גינאי וירה כדור חד פנימה. שלוש דקות לסיום המשחק גמביה נותרה בעשרה שחקנים אחרי שיוסופה אנג'י הורחק בצהוב שני, אבל גינאה לא ניצלה זאת.

קמרון - קומורו 1:2
במשחק המאוחר יותר של היום, האריות הגיעו למשחק שלהם נגד מדינת האיים הקטנה, כשבין הקורות של האחרונים עומד המגן השמאלי שלהם, צ'אקר אלהאדהור. השוער הראשי של קומורו חלה בקורונה ולא יכל להשתתף במשחק ולכן המגן קיבל את "הכבוד".

זה התחיל כבר בדקה השביעית, כשנאדים אבדו קיבל כרטיס אדום שהותיר את קומורו בעשרה שחקנים. 22 דקות לאחר מכן, "השוער" של הנבחרת הצנועה ספג את שערו הראשון. קארל טוקו אקמבי, חלוצה של ליון, כבש את הראשון מבישול של וינסנט אבובאקר. בדקה ה-70 היתרון הוכפל, כשאבובאקר הוסיף שער לבישול שלו. 9 דקות לסיום, קומורו הצליחה לכבוש את השער שלה, מרגליו של יוסוף אמצ'אנגמה שבבעיטה אדירה קבע את תוצאת המשחק.

צפו בתקציר>>>