הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"החגיגה היפה הוכתמה": קמרון מתכוננת לרבע

אטו התייחס לאסון לפני המפגש מול גמביה. בנוסף: בורקינה פאסו מול תוניסיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.22 - 15:34

על רקע האסון הכבד שפקד את הנבחרת המארחת של אליפות אפריקה לאומות, קמרון, היא תמשיך מחר (18:00, 5SPORT) בטורניר כשתפגוש בשלב רבע הגמר את גמביה המפתיעה. בנוסף, בשעה 21:00 (5PLUS) יפגשו למשחק נוסף בשלב רבע הגמר בורקינה פאסו ותוניסיה.

קמרון - גמביה
חמישה ימים בלבד לאחר ששמונה אנשים נמחצו למוות במשחק שמינית הגמר של האריות מול איי קומורו, הקמרונים ינסו לחזור להתעסק בכדורגל ולהעפיל לשלב חצי הגמר מול הנבחרת הגמבית המפתיעה. מארחת הטורניר היא ללא ספק הפייבוריטית במשחק, אך היא הראתה בכל אחד מארבעת משחקיה בטורניר עד כה שהיא לא חסינה, כשספגה שער בכל אחד מהמשחקים. נשיא ההתאחדות הקמרונית, סמואל אטו, התייחס למקרה העצוב: "החגיגה היפה הזאת הוכתמה", הוא אמר.

הגמבים מנגד, להם זה הטורניר הראשון אי פעם, רשמו שלב בתים מרשים מאוד עם 7 נקודות מתוך 9 אפשריות וגם בשמינית הגמר דילגו מעל לנבחרת גיניאה, שחזקה ממנה על הנייר והם ישמחו להמשיך בריצה המפתיעה שלהם מול אחת הנבחרות הטובות באליפות, שנהנת גם מתמיכת הקהל הביתי.

בורקינה פאסו - תוניסיה
התוניסאים, שאחרי שלב בתים לא מרשים במיוחד, רשמו ניצחון מפתיע מאוד בשמינית הגמר מול אחת הפייבוריטיות הברורות לזכייה בטורניר, ניגריה, ינסו להמשיך במסע שלהם מול אחת הנבחרות שעושה את העבודה תמיד בצורה שקטה, בורקינה פאסו, שתנסה להעפיל לשלב חצי הגמר פעם נוספת, אחרי שהצליחה לעשות זאת ב-2 מתוך 3 הניסיונות הקודמים.