הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קלאס טהור": הרגע בו סלאח גנב את ההצגה

כוכב מצרים כיכב במשחק וגם אחריו. באנגליה היללו: "הוא הגיבור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.01.22 - 21:11

מוחמד סלאח הוכיח הערב (ראשון) פעם נוספת את גדולתו האדירה, הפעם בהצגה במסגרת אליפות אפריקה. כוכב נבחרת מצרים היה האחראי הבלעדי לניצחון 1:2 ברבע הגמר נגד מרוקו, ובעזרת שער משלו בדקה ה-53 ובישול לטרזגה עמוק בתוך תוספת הזמן, חגג בדרך ל-4 הגדולות.

"סלאח שוב היה הגיבור הגדול של מצרים", היללו באנגליה את כוכב ליברפול, ואכן, זו כזכור לא הייתה הפעם הראשונה העונה שהמצרי מעניק לנבחרתו את הכרטיס הלאה. גם בשלב הקודם סלאח היה זה שנתן את האות לחגיגות בדרך לרבע הגמר, זאת לאחר שכבש פנדל מכריע בשמינית הגמר נגד חוף השנהב.

בכלל, סלאח היה מעורב בלא פחות מ-62% אחוז מהשערים של נבחרתו באליפות מאז שערך את הופעת הבכורה במפעל ב-2017. מדובר ביחס הגבוה ביותר מבין כל השחקנים שכבשו לפחות חמישה שערים באליפות מאז. בכל אופן, גם סלאח בוודאי יודע שהעבודה לא נגמרה כאן, כשבינו לבין תואר שמיני של מצרים (וראשון מאז 2010) נותרו רק שני משחקים.

בסופו של דבר, למרות ההופעה האדירה ב-120 הדקות, נדמה שהרגע שמשך את מירב תשומת הלב הגיע דווקא לאחר המשחק. מיד עם שריקת הסיום סלאח ניגש אל הכוכב המאוכזב של היריבה מהצד השני, אשרף חכימי, וניחם אותו לפני שהלך לחגוג עם חבריו, מה שהוליד את התגובה "קלאס טהור", מצד ESPN.