הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זייש פרש מהנבחרת: "לא אשוב לשחק במדיה"

הקשר התייחס לחלילודז'יץ': "מקבל את ההחלטות שלו, אבל לא את השקרים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.22 - 18:30
"מקבל את ההחלטות, לא את השקרים". זייש (GETTY)
"מקבל את ההחלטות, לא את השקרים". זייש (GETTY)

תגיות: חאקים זיאש

כחודשיים אחרי הפעם האחרונה בה לבש את המדים הלאומיים ובצל המתיחות בינו ובין מאמן הנבחרת, וואהיד חלילודז'יץ', חכים זייש הודיעה באופן רשמי על פרישה מהמדים הלאומיים. הקשר, שבחר לייצג את מרוקו ממנה הגיעו הוריו ולא את מולדתו הולנד, יצא בהודעה לאחר שאליפות אפריקה, אליה לא נסע עם חבריו לקבוצה, הסתיימה.

"אני פורש מנבחרת מרוקו ולא אשוב לשחק במדיה", אמר קשרה של צ'לסי, "אני מבין שאלה חדשות רעות לכדורגל המרוקני, אבל זה המצב". כוכבה לשעבר של נבחרת מרוקו התייחס גם למתיחות בינו לבין חלילודז'יץ': "צריך לכבד את החלטות המאמן, אבל אני לא מוכן לקבל את השקרים שמתלווים אליהם. ההחלטה שלי היא סופית".

כזכור, המתיחות בין מאמנה של נבחרת מרוקו וכוכבה, החלה כבר לפני אליפות אפריקה, כשהבוסני לא זימן את שחקנה של צ'לסי לסגל הנבחרת בעקבות "מחלוקות אישיות". רק לפני חמישה ימים צוטט חלילודז'יץ' כמי שעומד מאחורי ההחלטה לא לזמן את הכוכב: "הוא לא שחקן שיכול להציל נבחרת. אני לא יכול לזמן שחקן שיפוצץ את הקבוצה. יש כאן חבורה מלוכדת ואני רוצה לשמור על זה. סלחתי פעמיים, אבל בפעם השלישית אני לא אסלח".

זייש רשם 40 הופעות במדי אריות האטלס, בהם הרשית 17 פעמים ובישל עשר נוספות. הוא נצמא במקום השישי בטבלת כובשי כל הזמנים של נבחרת מרוקו.