הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הימם את וגאס

אף אחד לא ציפה שזה יהיה כזה מהיר, אבל קונור מקגרגור הראה מה הוא שווה. האירי הזכיר נשכחות כשהביס את דונלד "קאובוי" סרוני תוך כ-40 שניות, וחזר ל-UFC בגדול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.20 - 07:30

הוא חזר, ובענק! כולם ציפו לקרב הזה, אבל אף אחד לא חשב שזה יסתיים כל כך מהר. קונור מקגרגור הביס הבוקר (ראשון) את דונלד סרוני בקרב החזרה שלו ל-UFC בקרב המרכזי של אירוע UFC 246. האירי, שחזר לאוקטגון לאחר ההפסד לחאביב נורמגומדוב בחודש אוקטובר 2018, סגר את הקרב תוך 40 שניות בלבד, וגרם להלם מעורב בהתרגשות עצומה באולם בלאס וגאס.

מקגרגור השיג למעשה ניצחון ראשון מאז נובמבר 2016, והוא עשה זאת בסטייל בקטגוריית משקל אליה לא היה רגיל - קל-בינוני. הניצחון הגיע בזכות רצף חבטות עם הכתף והירכיים כלפי הפרצוף של יריבו. בהמשך, האירי ביצע בעיטה גבוהה וקטלנית לראשו של סרוני, מה שכנראה סימן את תחילת הסוף בשלב מוקדם. לאחר שהאמריקני התכווץ על הזירה, השופט נאלץ לקבוע כי הקרב הסתיים מוקדם מהצפוי.

"הקאובוי", שמחזיק בשיא הניצחונות בארגון, ניסה לקלקל לאלוף לשעבר את התכניות בדרך להישג היוקרתי ביותר שלו בקריירה המפוארת. אולם, הלוחם בן ה-36 פשוט לא היה מסוגל להתמודד עם העוצמה האדירה של הלוחם המתקמבק, וספג הפסד 14 בקריירה.

החזרה של מקגרגור לזירה משכה הרבה מאד צופים לווגאס, כאשר גם לא מעט סלבריטאים הגיעו לאולם כדי לצפות בקרב המרכזי: טום בריידי, קריסטפס פורזינגיס, דייב באוטיסטה, מת'יו מקונוהיי, ג'רמי רנר, טייסון פיורי ועוד.