"תשחרר אותי": עימות חסר תקדים ב-UFC

מלחמת גרסאות בין האלוף ג'ון ג'ונס והנשיא דיינה ווייט

ערן פלגי
ערן פלגי  31.05.20 - 12:00
תחילת כתבה

מערכת היחסים בין דיינה ווייט לג'ון ג'ונס ממשיכה להדרדר. לאחר האירוע שהתקיים הלילה (בין שבת לראשון), נשיא ה-UFC קיים מסיבת עיתונאים בה נשאל בין היתר על יחסיו עם האלוף במשקל חצי כבד. ווייט האשים את ג'ונס בכך שהוא משקר שהוא רוצה לעזוב את הארגון וכי הכתים לעצמו את הקריירה.

"למי אתם מאמינים? מה יש לי לשקר? ג'ונס יכול היה להיות לברון ג'יימס של הספורט הזה. הוא יכול היה להיות כזה גדול", תקף ווייט שהתייחס לדרישות של ג'ונס על קרב אפשרי מול פרנסיס אנגאנו, מהלוחמים הטובים ביותר במשקל כבד. "לדרוש 15, 20 או 30 מיליון דולר על קרב - זה משוגע. גם אם אתה הגדול בכל הזמנים זה לא אומר שאתה צריך להרוויח 30 מיליון דולר".

"ג'ונס עשה לעצמו הרבה דברים", המשיך הנשיא. "הוא אמר שאני הכתמתי לו את הקריירה. אני הכתמתי? הוא עשה עבודה טובה בעצמו. ג'ונס יכול לעשות מה שהוא רוצה, הוא יכול לשבת בחוץ, הוא יכול להילחם. כשהוא מוכן להילחם, הוא מוזמן".

בעקבות הדברים הקשים של ווייט, ג'ונס יצא למתקפה חסרת תקדים בטוויטר: "ביקשו מדיינה להראות את הודעות הטקסט שכביכול שלחתי לו, ובמקום זה הוא מדבר 55 שניות על למה שישקר? בשום שלב במו"מ לא דרשתי ממך כלום דיינה. ביקשתי רק 'סופר פייט' וביקשתי שתפצו אותי על כך. אתה זה שהפכת את המו"מ לפומבי והראת לכל העולם כמה כסף אתה מונע מהאתלטים שלך בכל הזמן הזה".

"אתה מנסה להוציא אותי הבחור הכועס שדורש כסף באופן לא מכובד, ואז אתה מעלה את הפרשות שלי מחוץ לאוקטגון כדי להצדיק את זה שלא שילמת לי עשרות מיליונים לאורך השנים. אתה מדבר על כמה לא אכפת לך, תשים את הכסף איפה שהפה שלך ותשחרר אותי מהחוזה. אני יכול לעשות בקרב אגרוף אחד מה שאעשה בשלושה קרבות UFC ביחד. יש לי נדל"ן, יש משחק, יש להיות אבא. אין לי צורך בשקרים של דיינה". זה לא ייגמר פה.