הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מקגרגור לא ניצח קרב חשוב כבר 5 שנים"

בארה"ב קוטלים את האירי: "נטול קלאס. מתנהג בצורה מגעילה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.21 - 11:33

קונור מקגרגור נותח הלילה (בין ראשון לשני) אחרי השבר ברגלו, אבל עולם ה-UFC עדיין סוער אחרי הקרב שלו מול דאסטין פורייה.

האירי שהקניט את יריבו ואת משפחתו לאחר סיום הקרב, יצר מהומה גדולה וספג ביקורת קשה מכלי התקשורת בארה"ב. "האייקון של הענף התנהג בצורה מגעילה וחסרת כבוד", נכתב, "הוא איים להכות את משפחתו אחרי שהפסיד, וזה היה משהו נטול קלאס".

"העצבים של מקרגרגור אחרי עוד הפסד היו פשוט מגעילים", הוסיפו, "אי אפשר לחגוג כשבן אדם נפצע, אבל קונור הרוויח ביושר את קריאות הבוז. זה היה סוף מגעיל לשבוע מגעיל שכולו התנהגות רעה של מקגרגור".

בהמשך, הפרשנים תהו לגבי האם מקגרגור עדיין שייך לטופ. למרות שניצח בינואר 2020 את קאובוי סרוני, אחד מהלוחמים המעוטרים בענף, עם נוקאאוט תוך 40 שניות בלבד, בארה"ב לא מתרשמים: "מקגרגור לא ניצח יריב שמתחרה איתו על תואר כבר 5 שנים. הוא עסוק בטראש טוק ודברים מסביב, ונראה שמבחינת ספורט עצמו, יש ירידה ברמה שלו".

"אנשים תמיד ירצו לראות את הקרבות של מקגרגור", סיכמו את הכתבה, "אבל מעבר לעניין שהוא מייצר בגלל שהוא 'קונור מקגרגור', הוא יצטרך לתת ניצחונות גם באוקטגון".

ומה הלאה? נשיא ה-UFC, דינה ווייט, הבהיר שייתכן שיהיה קרב רביעי בינו לבין פורייה כי "כך אי אפשר לסיים קרב". בארה"ב מעריכים שמקגרגור עשוי לקבל קרב אוטומטי על תואר האליפות אם פורייה אכן יחזיק בחגורה אחרי שמקגרגור יחלים.