הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נוקאאוט זריז: סילבה הביס את אורטיז

צפו: אגדות ה-UFC נכנסו לזירת האגרוף בקרב שתם תוך 81 ש'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.21 - 11:47
תחילת כתבה

כשהוא מתקרב ל-50, אנדרסון סילבה הוכיח הלילה (בין שבת לראשון) שכוחו עדיין במותניו. אגדת ה-UFC המשיך הערב את רצף הניצחונות שלו בזירה, כשהוא מביס בנוקאאוט את טיטו אורטיז, 1:21 דקות אל תוך הקרב.

עבור אורטיז, אלוף העולם לשעבר במשקל קל ב-UFC, היה מדובר בקרב בכורה בזירת האגרוף, אך גם הוא לא ציפה שזה יסתיים כל כך מהר. אורטיז פתח את הקרב בצורה מוצלחת, והוא הכניס את הברזילאי לפינה והצליח לפגוע בו בכמה מכות.

סילבה הצליח להתחמק מהמהלומות שאורטיז ניסה להנחית עליו, ועם מכה ימנית חזקה זיעזע את יריבו. סילבה המשיך להכות יריבו מאחור,  אך זה לא שינה כלל, כשאורטיז איבד את הכרתו והתרסק לרצפה.

עוד בהליכה לקרב, אורטיז נראה מנותק מהסיטואציה. שפת הגוף שלו בזירה הייתה של מתאבק, שנקלע בטעות לקרב אגרוף. סילבה, שמחזיק ברצף ניצחונות הארוך ביותר בתולדות ה-UFC, סיפר בסוף הקרב על ההשקעה המרובה שהוא נתן בכדי להצליח לעשות את המעבר לעולם האגרוף: "אני מתאמן חזק כדי להראות את הכבוד שלי לאגרוף. אני ממשיך לעבוד כל יום כדי להוכיח את הכבוד שיש לי לאומנויות לחימה.

שני הלוחמים בני אותו הגיל (46), ועדיין לא ידוע על עתידם בזירה. לאחר הופעת הבכורה של אורטיז, עדיין לא ידוע אם הוא צפוי לחזור לזירת האגרוף. סילבה אמנם רמז לאחרונה על כך שהוא חושב על פרישה, אבל לאור היכולת המדהימה שהוא ממשיך להציג, ייתכן שהוא ישקול לדחות את זמן הפרישה שלו.