הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתקרב ל-UFC: ניצחון גדול לסמוטריצקי

הישראלי גבר על מסאריו הברזילאי ברוסיה: "אני שייך לרמות הגבוהות"

עדי כפיר  19.12.21 - 12:34
(צילום: RCC)
(צילום: RCC)

שמעון סמוטריצקי חזר אתמול (שבת) למסלול הניצחונות, כשהביס את וויליאם מסאריו הברזילאי בנוקאאוט טכני בסיבוב השני בקרב תחת הארגון הרוסי הבכיר RCC.

לאחר הניצחון הגדול, "המתנקש" אמר בהתרגשות: "הערב נלחמתי באחד מהארגונים החזקים ברוסיה נגד לוחם UFC לשעבר. ההכנה לקראת הקרב הזה הייתה קשה במיוחד, פיזית ומנטאלית, לא נחתי לרגע מאז הקרב האחרון שלי בארצות הברית".

הישראלי המשיך והוסיף: "רציתי לסגור את ההפסד ההוא כמה שיותר מהר, ויותר מכל רציתי להוכיח לעצמי ולכולם שאני שייך לרמות הגבוהות בעולם. הלילה אחרי שניצחתי בנוקאאוט טכני לוחם UFC לשעבר בסיבוב השני, הוכחתי שהמקום שלי במקומות האלה".

סמוטריצקי השתלט על הזירה כבר מתחילת הקרב והיה מוכן להתקפות של מסאריו בעמידה או בקרקע והצליח לנטרל טייקדאון של יריבו. הסיבוב השני היה המשך ישיר של הראשון וכשנשארה עוד כדקה וחצי לתום הסיבוב השני, הישראלי הצליח להוריד את יריבו למזרן, השלים את עמדת המאונט ולאחר רצף אגרופים לראש השופט עצר את הקרב לאחר שהברזילאי כבר לא הצליח להתגונן יותר.

הניצחון של סמוטריצקי העלה את מאזנו לשמונה ניצחונות לעומת הפסד אחד, ועשוי ליצור הזדמנות נוספת לישראלי בארגון ה-MMA הבכיר בעולם. בימים הקרובים הוא ישוב ארצה, ולאחר חמישה חודשים של מחנות אימונים ושני קרבות בפרופיל גבוה מאוד הוא ינוח כדי להכין את עצמו עד למטרה הבאה.