הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בסיבוב ללסת: צפו בנוקאאוט האדיר של ויילי

הסינית גברה על ינדז'ייצ'ק בסטייל. טיישירה הפסיד את חגורת האליפות שלו

גבע ינקלביץ'  12.06.22 - 08:51

תגיות: UFC 275

אירוע ה-UFC החודשי, שהגיע הלילה למספר 275, סיפק לנו גם הפעם רגעים גדולים, אכזבות ואלופים חדשים, כמיטב המסורת של ארגון ה-MMA מספר אחת בעולם. האירוע המרכזי אומנם היה קרב האליפות על החגורה במשקל חצי כבד, בו גלובר טיישירה בן ה-42 הפסיד את התואר לירי פרוחאזקה הצ'כי, אבל הנוקאאוט הגדול של הערב הגיע דווקא בקרב הנשים בין ז'אנג ויילי ויואנה ינדז'ייצ'ק.

2 וחצי דקות לתוך הסיבוב השני של הקרב ויילי, בתום דקות ארוכות של שליטה שלה, סיפקה לנו נוקאאוט מרהיב, כשתוך כדי סיבוב הנחיתה אגרוף מדויק ללסת של הפולניה, מה שגרם לה ליפול עם הפנים ישירות אל תוך הרצפה. בסיום הקרב הניחה את ינדז'ייצ'ק את הכפפות שלה בתוך הזירה, כאקט מסמל לפרישתה.

"אני עושה את זה כבר 20 שנים", אמרה הפולנייה בריאיון בסוף הקרב, "אני בת 35 השנה. אני רוצה להיות אמא, אני רוצה להיות אשת עסקים. התאמנתי במשך שני עשורים, יותר ממחצית חיי. אני אוהבת את כולכם, תודה לכולם".

אבל גם הקרב המרכזי בין טיישירה ופרוחאזקה סידר לנו מפגש מרתק, שכמעט והגיע עד לסיום הזמן של הקרב. אחרי 4 סיבובים ועוד ארבע וחצי דקות נוספות בסיבוב האחרון, חצי דקה לסיום ואחרי שהיו שקולים לאורך רוב שלבי הקרב, הצ'כי השתלט על יריבו המבוגר, התלבש לו על הצוואר וסגר את הסיפור עם חניקה אחורית, שלקחה את החגורה במשקל חצי כבד מידיו של טיישירה, האלוף השני המבוגר ביותר בתולדות ה-UFC.

בסיום הקרב התייחס טיישירה לעתידו כספורטאי, מאחר והגיל שלו הוא לא האידיאלי ביותר להמשיך ולהילחם. תהיו בטוחים שזה לא מפריע לברזילאי: "נראתי בן 42 בתוך המתומן עכשיו? לא? אז אני אמשיך להילחם כאן". צפו בניצחון הגדול של פרוחאזקה בנגן הווידאו למטה>>>