מעלה את הרף: שער ניצחון בראבונה בדקה ה-90 לזהבי

הכוכב הישראלי סיפק רגע מדהים נוסף לפנתיאון האישי: השלים צמד עם גול מרהיב וקבע 1:2 לגוואנגז'ו על טיאנג'ין. הגיע ל-26 שערים בסין והוא רחוק שלושה בלבד משבירת השיא

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.19 - 16:34
תחילת כתבה

נותרו עוד סופרלטיבים שלא נאמרו על ערן זהבי? כך או אחרת, הסקורר הישראלי האדיר סיפק היום (שבת) עוד רגע לפנתיאון האישי - ואולי אפילו היישר לפסגת הרגעים הגדולים. עד כדי כך.

בדקה ה-90 של משחק הליגה בין גוואנגז'ו R&F לטיאנג'ין טיאנהאי, כשהתוצאה 1:1, קיבל זהבי כדור ברחבה כשגבו אל השער. הוא ביצע חצי סיבוב ושלח בעיטת ראבונה מרהיבה - 1:2 מדהים לגוואנגז'ו. כך גם הסתיים המשחק, כלומר - שער ניצחון. בדקה ה-90. בראבונה. כל מילה נוספת מיותרת.

אם לא די בזה, זהבי גם כבש את השער הראשון של קבוצתו במשחק, כלומר בסך הכל יש לו כעת 26 שערים בליגה הסינית, והוא רחוק כעת שלושה בלבד משבירת השיא של אלקסון - 28 בעונת 2014. אגב, נוסף לזהבי, שכמובן שיחק 90 דקות, גם דיא סבע היה על הדשא לאורך כל המשחק.

זהבי המשיך את הכושר הנפלא שלו אחרי שכבש גם בשני משחקי נבחרת ישראל בפגרה האחרונה, מול צפון מקדוניה ומול סלובניה (גם כן שער מדהים). הוא כעת עומד על 34 שערים בשנת 2019, אחד יותר מאשר לבחור אלמוני בשם ליונל מסי.