התקשורת הסינית טוענת: "השחקנים נגד ערן זהבי"

מתיחות בגוואנגז'ו. דיווח: הישראלי התעמת עם חבר לקבוצה. ואיך הגיב המאמן ואן ברונקהורסט?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.20 - 09:53
תחילת כתבה

הרבה זמן לא היה מקרה בו ערן זהבי לא כבש בשני משחקים רצופים בליגה הסינית. גוואנגז'ו R&F פתחה את העונה עם שני הפסדים קשים, 3:0 ו-5:0, כאשר הכוכב האולטימטיבי שלה פגע בכל אחד מהמשחקים האלה במשקוף וסובל כעת מבצורת. היום (15:00) הקבוצה תשחק מול חנאן ג'יאן-יה, אך עוד לפני ההתמודדות דווח בתקשורת הסינית על מתיחות בחדר ההלבשה, כאשר זהבי על המוקד.

חברו של הישראלי לקבוצה, לי טישיאנג, ביקר את זהבי במהלך הדרבי נגד גוואנגז'ו אברגרנדה, והכוכב לא נשאר חייב וסימן לו לשתוק. על פי הדיווח, המקרה הזה רק מדגים את חוסר האמון שמתחיל להתפתח כלפי זהבי מצד השחקנים האחרים, והמתיחות הזאת עלולה להחריף אם הבצורת תימשך.

בינתיים, הישראלי מקבל תמיכה מהמאמן שלו, ג'יובאני ואן-ברונקהורסט. "זהבי הוא שחקן בעל הרבה יכולות", הוא אמר בראיון. "הוא יצר מצבים בשני המשחקים האלה, אבל לרוע המזל לא כבש". למרות התמיכה, המאמן ההולנדי לא מרוצה מכך שזהבי לא מוסר מספיק לחברים שסביבו. מהדיווח עולה כי המאמן מעט מודאג מכך שהדבר היחיד שמעניין את הכוכב ברגע שהכדור אצלו זה לבעוט לשער.

לקראת המשחק היום, המאמן של היריבה, יאנג ג'י, הזהיר מפני זהבי: "למרות שהוא לא כבש בשני המחזורים הראשונים, אנחנו צריכים להיזהר. חייבים לשים תמיד עין על שחקני המפתח של גוואנגז'ו, והוא ללא ספק אחד מהם".