ליגה איטלקית: גם סמפדוריה דיווחה על שלושה נדבקים

אחרי פיורנטינה, מכה נוספת לשאיפות החזרה של הסרייה איי. וגם: חדשות חיוביות מברצלונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.05.20 - 22:11
תחילת כתבה

בעוד מועד חזרה למגרשים למען השלמת עונת 2019/20 עדיין אין, קבוצות הליגה האיטלקית כבר פתחו בהליך של חזרה הדרגתית לשגרת אימונים. אבל עוד לפני כן, המועדונים מבצעים בדיקות קפדניות - וחדשות מדאיגות משהו הגיעו מכיוונן של פיורנטינה וסמפדוריה.

הקבוצה מפירנצה הודיעה הערב (חמישי) כי שישה מאנשי המועדון חלו בנגיף הקורונה, כאשר שלושה מהם שחקנים. יחד עם זאת, חשוב להבהיר כי החדשות האלה לא ישפיעו על ההחלטה בנוגע לעתיד עונת הליגה האיטלקית, שכן השחקנים היו בהסגר בשבועות האחרונים וכלל לא באו במגע זה עם זה. על כן, השלושה שנדבקו ישהו אמנם בבידוד ביתי, אבל השאר צפויים לחזור להתאמן כבר בסוף השבוע.

שעות ספורות לאחר מכן, גם הקבוצה מג'נובה הודיעה כי שלושה שחקנים נדבקו בנגיף, ואחד נוסף שכבר החלים, נדבק בשנית. כזכור, בחודש מרץ נדבקו חמישה שחקנים אחרים מהנגיף - גאביאדיני, קולי, אקדאל, לה גומינה ותורסבי - כשגם הרופא, אמדאו בלדרי, נמצא חיובי.

בתוך כך, מברצלונה הגיעו חדשות חיוביות יותר. אף אחד מהשחקנים לא נדבק בנגיף הקורונה וביום שישי תחזור האלופה הספרדית לאימונים, כמובן תחת הגבלות מסוימות. כך זה יראה: האימון יתקיים בשעה 09:30 (שעון ברצלונה), ורק ל-12 שחקנים יהיה אישור להתאמן בכל רגע נתון במתחם האימונים - כשלשישה מהם יהיה מותר להיות יחד על כר הדשא, במרחק של ארבעה מטרים זה מזה. בארסה תשתמש בשלושה מגרשים שונים ושחקניה יגיעו אליהם לבושים ומוכנים לאימון, שכן לא יהיה שימוש בחדרי ההלבשה.