הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טורניר המנג'רים הגדול

12 שחקני פוטבול מנג'ר התחרו ראש בראש במתחם הגיימינג HYPE בתל אביב. מי לקח?

מתן שקרוב  29.03.18 - 17:02

תגיות: football manager

משחק הפוטבול מנג'ר, למי שלא מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת ביותר האפשרית. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. ביום שישי שרבי לחלוטין התכנסו 12 שחקני פוטבול מנג'ר לפיילוט של טורניר של המשחק הנפלא הזה. זהו טורניר נבחרות אשר יגדל בהמשך ותהיה הכנה מעניינת בשביל המאמנים ובשביל כולנו על מנת לקבל בברכה את דרמת המונדיאל המתקרבת אלינו. הצטרפתי אליהם על מנת לקבל גם אני נבחרת ולראות האם יש בי את היכולת להיות קצת כמו פפ גווארדיולה או ארסן ונגר.

הטורניר נערך במתחם הגיימינג היוקרתי HYPE אשר בתל אביב שאירח אותנו בצורה נפלאה עם כל התנאים הכי טובים לטורניר מסוג זה. לאחר הגרלה, אני קיבלתי את נבחרת מקסיקו המוכשרת אך לאור הנבחרות האחרות שהיו בליגה הזו , לא דמיינתי את האפשרות להיאבק על תואר. התחושה הייתה ממש כמו לפני ערב משחק אמיתי, עם כל ההתרגשות והפרפרים בבטן בתוכה. זהו לא רק משחק מחשב, לחלק מאיתנו זה ממש הרבה יותר מזה. היה שם הכל, הפחד שהשחקנים לא יספקו את הסחורה, הלחץ מכל רגע שהכדור מתקרב לרחבה שלך וכמובן קריאות "תתפטר תתפטר" מהשורה שמאחוריך.
 
הנבחרות נלקחו לליגה אשר הוקמה במיוחד עבור הטורניר, אשר הפגישה את 12 הנבחרות הללו ל-13 מחזורים שבהם כל משחק הוא מלחמה על הבכורה בליגה ועל הכבוד להיות המנג'ר הטוב ביותר. הטורניר נפתח בצורה נהדרת כשכבר במחזור הראשון סיפקו המנג'רים כמה משחקים נהדרים: איטליה, שאומנה על ידי אבי דאבוש, הפסידה במחזור הראשון בצורה הכי דרמטית שאפשר לאורוגוואי שאומנה בידי ארתור נאמן, שנזקק לשני שערים בתוספת הזמן על מנת לנצח 1:2.

 המאמנים התחממו לקראת המשך הליגה במשחקים נהדרים והתקפיים עם הרבה שערים והאווירה הייתה חמה מצד אחד אבל מחוייכת מאוד מהצד השני . אנגליה זהרה במהלך הטורניר כאשר משה לביא ונבחרתו הביסו 0:5 את הולנד של גל גוזלן במשחק נהדר שפתח לה את הפער בטבלה. האווירה בהיכל HYPE הייתה פנטסטית ובמשך שש שעות הטורניר אנשים התאספו מאחור וחיכו לראות את הדרמה מתחוללת והיא אכן התחוללה והייתה מרתקת.

כל מחזור משחקים הראה מנג'ר אחר שמח, ונבחרת אחרת שלקחה את המומנטום: פעם זו הייתה קולומביה שאומנה בידי עמרי לוין, פעם זו הייתה אורוגוואי שאומנה בידי ארתור נאמן שגם סיים במקום השני בתחרות ואפילו איסלנד שנחשבה לנבחרת נחותה מהשאר ואומנה בידי טל קרמר, הצליחה לזהור במהלך הטורניר. אבל יותר מכל, הייתה זו אנגליה שלא ירדה מהפסגה אפילו לרגע אחד ונתנה למשה לביא את התואר המנג'ר הטוב ביותר לעת עתה.

 

ואני? אני סיימתי במקום הרביעי בתחרות, שמח וטוב לב וכבר מוכן לטורניר הבא. הטורנירים הבאים מתוכננים להיערך בשני סבבים- הראשון ב4.5 יערך הסבב הראשון של הליגה הראשונה והשנייה, התאריך השני יהיה ה1.6 ובו ייערך הסיבוב השני ומשחקי הפלייאוף של שתי הליגות. פיני סנקש סיכם לנו את הטורניר בסרטון על החוויות שלו. רוצים לדעת גם אתם פרטים על הטורניר הבא שמתוכנן? חפשו בפייסבוק את קהילת המנג'ר של ישראל – ותזכו לגלות עולם חדש ומרתק.