המהלכים שהשאירו אותנו המומים ב-Fortnite

אספנו עבורכם את מיטב השחקנים עם המהלכים הטובים ביותר, צפו באלו שכבר הפכו את סגנון המשחק שלהם לאמנות

אורי טגרט  02.08.18 - 15:59

תגיות: Fortnite

תחילת כתבה

Fortnite הוא המשחק הכי חם של שנת 2018 עם מעל ל-125 מיליון שחקנים. אפילו שיש כמות כזו של שחקנים, עדיין יש רק מספר מצומצם של שחקנים שהצליחו להפוך את סגנון המשחק שלהם לאומנות. אספנו עבורכם רשימה של הרגעים הכי מדהימים שאנחנו ראינו עד כה במשחק.

10.  Tsm_Myth

Tsm Myth הוא ידוע כמייסד של בנייה תחרותית בתוך ב-Fortnite. הוא נחשב לבנאי הכי טוב במשחק. וכולם שאפו להיות טובים כמוהו, ועכשיו הרבה מאוד שחקנים התקדמו ברמה, הוא הפך לעוד שם שלאט לאט נשכח. הרבה חושבים שבלעדיו סוג המשחק היה הרבה יותר איטי, ולא היו חושבים על לשלב סגנון בנייה אגרסיבי ביחד עם לחימה בתוך משחקים.

 

 

 9.  Faze Yelo

אמנם Yelo הוא לא הכי השחקן הכי מוכר, אבל אם שמעתם עליו, זה בטח בגלל משהו מאוד ייחודי שהוא עשה. בין אם ראיתם את זה ביוטיוב או בטוויץ' בטוח הבנתם מהסרטון שהוא אחד השחקנים הטובים שיש כיום. 

8. Faze Cloak

אם לא צפיתם בסרטונים ש-Cloak פירסם, אתם מפספסים. Cloak הוא אחד השחקנים הטובים בקבוצת הגיימנג "Faze", למרות שהוא מוכר יותר בגלל ה-Trickshots שלו בדרכים שאף אחד לא חשב שאפשרי. בסרטון שבחרנו הוא מצליח לנצח בעזרת 360  ו-No Scope. הוא קופץ מהבנייה שלו, עושה סיבוב ומצליח להרוג את היריב שלו בלי אפילו לכוון!

 7.  Ninja

Tyler Ninja הוא הסטרימר הכי מוכר של Fortnite, מכיוון והוא מצליח להצחיק את הקהל ולשחק רציני בו זמנית. בסופו של דבר הוא מנצח 46% מהמשחקים שהוא משחק, מה שהופך לאחד משחקני Fortnite עם אחוז הנצחונות הכי גבוה שיש כעת. בסרטון הוא מראה איזה כישורים יפים יש לו שהוא קופץ מבנייה ומצליח להרוג את היריב לפני שהוא מגיע לקרקע.

 6. Faze Tfue 

Tfue הוא גם שחקן בקבוצת הגיימינג Faze. הוא מוכר בעיקר בגלל המזל שיש לו ואיך שהוא כל פעם כמעט פוגע במטרה שלו מבלי לכוון! בגלל שהוא מצליח לפגוע במי שהוא רוצה כמעט כל פעם, הרבה שחקנים אחרים חושבים שהוא מרמה. Tfue הוא שחקן שצבר כבר מעל 1300 ניצחונות ויכול להיות שזה הסיבה שהוא לא כל כך מתרגש מכל דבר שבעינינו נראה מדהים. 

 

 5. Tsm Myth

שוב ברשימה יש לנו את Tsm Myth. בסרטון, Myth יושב בתוך בנייה ומחפש את היריב האחרון, ברגע שהוא מוצא אותו הוא מנסה לנצח בעזרת 360. אפשר לראות בתגובה שלו שניצחון זה היה אחד המרשימים שלו עד כה.

4. Tsm Daequan

Daequan הוא עוד שחקן בקבוצת הגיימינג TSM, והוא ידוע יותר בגלל הכישרון שלו בקרבות מטווח קרוב, אולי זו הסיבה שהופתעתם שהוא מופיע ברשימה. בסרטון הזה Daequan קופץ מהבנייה שלו ומצליח לפגוע ביריב שלו עם שוטגן לאחר סיבוב שלם באוויר.

 3. Faze Tfue

Tfue
שוב ברשימה בגלל ה-Trickshot המטורף הזה שבו הוא שם Bouncer על הקיר שהעיף אותו לתוך האוויר, ובזמן שהוא היה באוויר הוא הצליח לפגוע ביריבו מבלי לחשוב פעמיים.

 

 

2. Nick eh 30

Nick הוא סטרימר ב-Youtube והוא לאט לאט הופך לאחד הסטרימרים הכי ידועים בגלל איך שהוא מצליח לגרום לכל מה שהוא עושה להראות כל כך קל, כמו ה-Trickshot הזה שבו הוא הגיע כמעט להגובה המקסימלי וקפץ משם ופגע ביריב שלו אחרי שהוא עשה יותר סיבובים מכל אחד אחר ברשימה.

1. Faze Tfue

עוד פעם יש לנו את Tfue בגלל מה שהוא עשה במשחק הזה. אם אתם חיים מתחת לאבן ועוד לא ראיתם את ה-Clutch המטורף שבו רואים את הרפלקסים המהירים שיש לו, בו הוא מצליח לשים Bouncer שמקפיץ אותך לאוויר בזמן שהא נופל מכיוון ויריבו הפיל לו את הבניין שבו הוא ישב. אם לא היו לו ריפלקסים מהירים, הוא היה נופל ומפסיד בגלל הנפילה.