הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המנג'ר קבע: מי תנצח בדרבי של תל אביב?

נעזרנו בסימולציה כדי לחזות אם העיר תהיה צהובה או אדומה

מתן שקרוב  01.10.18 - 13:28

תגיות: סימולציה

תחילת כתבה

פוטבול מנג'ר, למי שאינו מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת והאפשרית ביותר. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. החלטנו לתת למשחק להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את התוצאות.

אחרי החימום בגביע הטוטו, שנגמר בניצחון גדול בצהוב, הערב זה הדבר האמיתי: הדרבי התל אביבי הראשון בליגה מזה שנה וחצי לערך חוזר. מכבי ת"א מגיעה במצב רוח מרומם אחרי הזכייה בגביע הטוטו. הפועל ת"א, לעומת זאת, שבה לליגת העל עם רצון לדבר אחד בלבד: לחזור ולהיות קבוצה גדולה. נתנו למנג'ר לחזות מה יהיה במשחק.

המשחק יצא לדרך ולאחר 19 דקות פערי הרמות הברורים באו לידי ביטוי. התקפה נהדרת של מכבי ת"א הסתיימה בשער של אייל גולסה מתוך הרחבה מבישול של איתי שכטר. 0:1 לצהובים. לקראת סיום המחצית נפסל שער של ז'איר אמאדור בטענת נבדל, והקבוצות ירדו למחצית כשמכבי ת"א ביתרון.

המחצית השנייה נפתחה בעוד התקפה מוחצת של הצהובים. עומר אצילי, גולסה ואלירן עטר שיתפו פעולה, כשהאחרון הניח לשכטר כדור לשער קל ו-0:2 צהוב. בדקה ה-76 עטר שלח עוד כדור נפלא, הפעם לאצילי שסיים מקרוב וקבע 0:3 וחתם את תוצאת המשחק. לפחות על פי המנג'ר, הצבע הצהוב הוא זה שישלוט בת"א.