המחדל של בת'סדה

פרטים אישיים של שחקני FALLOUT 76 דלפו לרשת

מתן בן ישי  07.12.18 - 12:00

תגיות: bethesdafallout 76בת'סדה

תחילת כתבה

Fallout 76 לא מפסיק לספוג אש: הוא קיבל ביקורות שליליות מהמבקרים והקהילה, שבסופו של דבר החליטה לתבוע את החברה על עגמת הנפש וחוסר היכולת לקבל החזר כספי, והשחקנים שרכשו את הגרסה המיוחדת של המשחק קיבלו קיבלו פריטים זולים. אם כל אלה לא הספיקו לבת'סדה, כעת פרטים אישיים של שחקנים דלפו לרשת.

העניין החל כאשר הוכרזה גרסת ה-Power Armor של המשחק שהבטיחה כי המשחק יבוא עם קסדת מתכת בהשראת המשחק ותיק קנבס. שהשחקנים קיבלו את המשחק, הם הופעו לגלות כי התיק שהובטח עשוי מניילון פשוט שלא יחזיק יציאה אחת מהבית. בת'סדה מיהרו לנסות לתקן את המצב ופתחה עמוד שבו יכולים השחקנים שרכשו את הגרסה להשאיר את פרטיהם ולקבל תיקים חלופיים "ברגע שיהיו מוכנים".  

הכל טוב ויפה, אבל הבעיה התחילה כאשר שחקנים טענו לכך שהם יכולים לצפות בפרטים של שאר הלקוחות שהשאירו פרטים ליצירת קשר בעמוד, בין השאר כתובות מלאות, פרטים ליצירת קשר וכרטיסי אשראי!

Fallout 76 סופג קשיים מאז ששוחרר, ורק בבלאק פריידי האחרון היה אפשר למצוא אותו בהנחה של 50%. זה אומר הרבה על משחק שהושק לפניי חודש. גם העדכון האחרון של המשחק גרם ליותר באגים ויותר בעיות בתוך המשחק עצמו במקום לתקן ולאזן את המשחק.