האלוף של ישראל בפיפ"א FUT: רועי פלדמן

צפו בשחקן הצעיר כבש את המקום הראשון באליפות ישראל שהתקיימה בפסטיבל GAMERZ בנמל תל אביב

מתן בן ישי  24.04.19 - 14:32
תחילת כתבההאנרגיות בהאנגר 11 בתל אביב היו גבוהות מהרגיל אתמול במהלך אליפות ישראל בפלייסטיישן בפיפ"א FUT, עם השחקנים הטובים ביותר בארץ שהשתתפו בתחרות: ארז גבאי - יוטיובר FUT מוכר בקהילה, אלשי שמואל - שהיה אלוף ישראל בפיפ"א 2008, וכמובן רועי פלדמן - השחקן הצעיר שכבר הספיק לייצג את ישראל באליפות LQE רשמית של פיפ"א בלונדון.
חוקי התחרות מתנהלים לפי החוקים הרשמיים של חברת EA בתחרויות פיפ"א, כך שהשחקנים משחקים שני משחקים ולא אחד. בגמר הגדול פלדמן ואלשי מצאו את עצמם ראש בראש אחד כנגד השני וזה בהחלט היה קרב מותח. המשחק הראשון הסתיים עם תוצאת 0-0. גם המשחק השני נסגר על תוצאה דומה ולכן קיבל הארכה, שם רועי הצליח להכניס גול מדהים בדקה התשעים עם ג'אנפרנקו זולה - מה שהעניק לו את הניצחון ואת התואר "אלוף ישראל". צפו במשחקי הגמר!
רועי משמר את השליטה שלו והוא נחשב לפייטר לא קטן מעבר לשם שצבר לעצמו בקהילת FUT הישראלית: הנער כבר דורג במגזין בילד הגרמני ברשימת "הצעירים המשפיעים בפיפ"א והספיק לייצג את ישראל באליפות LQE רשמית של EA בלונדון.
צפו בראיון שלאחר הזכייה של רועי, ובראיונות עם רן דרורי - מארגן הליגה, ומנחי 5GAMING של ערוץ הספורט - שלומי בן עטר ואייל יוסף שהגישו והנחו את האליפות!