המערב הפרוע משופץ: Red Dead 2 מקבל עדכון

מרוקסטאר נמסר: "המשחק במצב יותר טוב מ-GTA V" לאחר ששיחררו עדכון מאסיבי. צפו בטריילר

מתן בן ישי  15.05.19 - 11:58

תגיות: red dead online

תחילת כתבהRed Dead Redemption 2 היה אחד המשחקים המוצלחים של השנה הנוכחית. לצערה הרב של רוקסטאר ההצלחה התבטאה בעיקר בקמפיין לשחקן יחיד של המשחק, ובזמן שמצב האונליין של המשחק לא הצליח לשחזר את ההצלחה שרוקסטאר הייתה רגילה אליה מימי האונליין של GTA V. האונליין הושק במצב בטא - חוסר תוכן ופעולות רפטטיביות שדורשות מהשחקנים לחרוש את המשחק לא עזרו ל-Red Dead 2 לצבור קהילת שחקנים קבועה.
ברוקסטאר טוענים שמעל ל-400 באגים תוקנו, ודאגו לשמור על איזון בפעולות שהשחקן מבצע על מנת להרוויח נסיון וכסף במשחק. מעבר לתיקוני משחקיות רוקסטאר הוסיפה תוכן חדש: משימות עלילתיות גם במצב Free Roam שיוכלו להתקיים דרך עוברי אורח שתפגשו במפה, ולאלה שירצו לעבור את העלילה עם חברים יוכלו לעשות את זה במשימות חדשות ל-Co-Op של המשחק.

מעבר לעדכונים האלה השחקנים יקבלו גם פרטי לבוש, אביזרים וכלי נשק חדשים שאותם יוכלו לרכוש במשחק.  מרוקסטאר מוסרת טענה קצת משונה: "האונליין של Red Dead 2 משגשג ןנמצא כרגע במצב תקין יותר ממה ש-GTA V היה בשלב הזה". מכיוון והחברה לא חשפה נתונים (לא כמות שחקנים פעילים ולא כמות הכנסות) קצת קשה לקבוע לפי אילו פרמטרים טוענים זאת בחברה. לאחר העדכון המאסיבי וההצהרה הזו נשאלת השאלה: "האם זה הזמן להתחיל לשחק באונליין של Red Dead Redemption 2?". תחליטו בעצמכם.