פיפ"א 19: רועי פלדמן במקום ה-45 בעולם

הישראלי מסכם שנה ומטפס בדירוג בעקבות השתתפות בטורניר הפלייאוף לאליפות העולם

מתן בן ישי  14.07.19 - 13:00
תחילת כתבהרועי פלדמן, אלוף ישראל בפיפ"א, והשחקן של ארגון NOM-Gaming שמייצג אותנו בטורנירים רשמיים של EA ברחביי העולם ממשיך לטפס ובסופ"ש האחרון השתתף גם בטורניר FIFA 19 Global Series. זוהי הייתה ההזדמנות האחרונה של המשתתפים לצבור ניקוד ולהכלל בין 16 השחקנים הטובים בעולם (לפי דירוג FUT) שיעפילו לאליפות העולם בחודש הבא. את פלדמן הצעיר ליווה ארז גבאי - המאמן החדש שלו - יוטיובר פיפ"א FUT מוכר ושחקן ותיק בעצמו, שתמך ועודד את פלדמן מהצד.

במהלך ה-Swiss Format ,המשחק הראשון נפתח בהפסד 3:0 של פלדמן ל-Zezinho, השחקן של  Team Gullit. לאחר מכן פלדמן ניצח את isopowerr הטורקי 0:3 , ואז הביס  3:6 גם את The Stranger, השחקן של באזל שממוקם מקום 15 בעולם.

מול Eisvogel, הפרו של שאלקה 04 פלדמן ניצח 2:4 ולאחר משחק מתח של 4:4 מול השחקן COL Joksan (שמדורג במקום השישי בעולם) הוא הפסיד בפנדלים. בגלל שפלדמן היה במאזן של 4 מתוך 5, הוא עלה לשלב הנוקאאוט. בשלב זה פלדמן ניצח את השחקן FUTWIZ Tom (מקום 20 בעולם) - מה שגרם ליריב לפספס את ההזדמנות ולהעפיל לאליפות העולם. לצערנו, פלדמן הפסיד 1:0  בשמינית הגמר לשחקן Tuga810 במשחק מותח. רועי אמנם לא עולה לאליפות העולם, אבל הוא בהחלט הביא להישגים מרשימים והראה שהוא עומד באותה רמה עם השחקנים הטובים ביותר בעולם.

ארז גבאי, המאמן של רועי מסר לאחר ההפסד: "הייתה חוויה מטורפת וצברנו הרבה ניסיון. עפנו נטו על חוסר מזל. שנה הבאה נגיע טובים יותר וחזקים יותר! תודה רבה לכולם על התמיכה המטורפת שנתתם!" מפלדמן נמסר: "היה כיף ונורא נהניתי. שיחקתי מול שחקנים מטורפים, והיה קצת חוסר מזל בסוף מול Tuga". השנה של רועי אמנם נגמרה, אך מכיוון והשתתף ב-Global Series,  הפלייאוף אליפות העולם, שכולל את 64 השחקנים הטובים בעולם שצברו הכי הרבה ניקוד, ובגלל הטורניר הנוכחי הוא מסיים את השנה הנוכחית מדורג במקום ה-45 בעולם.