נינטנדו הכריזה על ה-Switch Lite

הקונסולה החדשה תשים דגש על ניידות. צפו בטריילר ההכרזה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.19 - 12:25
תחילת כתבהההצלחה המסחררת של נינטנדו סוויץ' ברחביי העולם גררה איתה בחודשים האחרונים מספיק שמועות לגביי הכרזה של נינטנדו על קונסולת סוויץ' חדשה. מסתבר שהן התבררו כנכונות, וכעת נינטנדו הכריזה על "אח קטן" לסוויץ': תכירו את ה-Switch Lite, קונסולה שתשים דגש בעיקר על ניידות המכשיר.

הקונסולה החדשה תגיע עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה של 720P, ומכיוון ואמורה לשמש כקונסולה ניידת בלבד, היא לא תגיע עם חיבורי HDMI, USB או מתקן Dock שיתחבר לטלוויזיה. בנוסף, הקונסולה לא תאפשר לנתק את שלטי ה-Joy Cons ממקומם. הקונסולה תגיע עם זכרון פנימי של 32 ג'יגה ועם אפשרות להרחבה עם כרטיס MicroSD - בדומה לסוויץ' המקורי.

חשוב לציין שמכיוון ומדובר בקונסולה ניידת בלבד, ה-Switch Lite לא יכלול פיצ'רים רבים שקיימים בקונסולה המקורית, כולל מצלמות אינפרה אדום וג'יירוסקופ שיקלטו את תנועות השחקנים. עקב זאת, משחקים רבים כנראה לא ייתמכו בגרסה זאת של הקונסולה, משחקים חברתיים רבים כמו Super Mario Party או Switch 1-2.

נינטנדו הכריזה כי מכיוון והקונסולה החדשה משתמשת במנוע גרפי משופר מהסוויץ' המקורי, חיי הסוללה ישתפרו ב-30 אחוזים. מבחינת עיצוב, מקשי התזוזה בשלט השמאלי הוחלפו בעיצוב D-PAD קלאסי. הקונסולה תהיה זמינה בצבעים טורקיז, אפור וצהוב. הנינטנדו סוויץ' לייט יעלה כ-200 דולר ותהיה זמינה החל מה-20 בספטמבר. עכשיו שראינו שהשמועות לגביי גרסה ניידת של הסוויץ' התבררה כנכונה, נשאלת השאלה האם השמועות נכונות גם במקרה הזה, וגרסת PRO של הקונסולה עתידה לצאת?