הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שימו עליהם עין: כוכבי ליגת העל במנג'ר

הציונים של שרי, שמיר, עלי וכהן במשחק הפופולארי

מתן שקרוב  21.08.19 - 15:35
תחילת כתבה

לקראת הפתיחה המרגשת של ליגת העל בשבת החלטנו להחזיר גם את המשחק הנפלא פוטבול מנג'ר לפעולה. לקחנו ארבעה שחקנים שאמורים להיות משמעותיים העונה בליגה, והחלטנו לנתח את הפרופילים שלהם במשחק, ולראות כיצד הם ישתלבו במהלך העונה. ראוי לציין, כי הפרופילים נכון לכרגע הם על פי המשחק בשנת 2019, מכיוון שאנו עדיין מחכים בקוצר רוח למשחק הבא שייצא בסביבות נובמבר. ורוב תודות לחברי קהילת המנג'ר של ישראל בפייסבוק שענו בסקר מיוחד על השחקנים שהם מתעניינים לראות!

הסבר קטן למי מכם שפחות בקיא במשחק פוטבול מנג'ר: אנשי החקירה בכל מדינה שבה יש ליגה במשחק פוטבול מנג'ר מדרגים את השחקנים על פי צפייה במשחקים ולפעמים גם באימונים כבסיס יכולות של 1-20 כשהמספר 20 הוא כמובן הציון הגבוה ביותר ששחקן יכול לקבל.

צ'ארון שרי
הולנד, מכבי חיפה
אולי השחקן שאוהדי מכבי חיפה ציפו לראות. לשרי יש ניסיון רב של כדורגל בליגות כמו הצ'מפיונשיפ האנגלית שם שיחק במדי ק.פ.ר , וכששיחק גם בטורקיה היה אחד השחקנים המעניינים ביותר שהגיעו לשם. מצד שני, עכשיו הוא מגיע למכבי חיפה כדי להתניע מחדש את הקריירה שלו.

שרי הוא שחקן טכני מאוד והוא מגיע עם 15 בטכניקה על פי פרופיל המנג'ר שלו, דבר שיכול לעזור מאוד למכבי חיפה. הוא בועט פנדלים נהדר ואת זה אפשר לראות גם כשבוחנים את השערים שלו בקריירה, במנג'ר נתנו לו על כך 17 . יש לו גם נגיעה ראשונה רכה והוא יכול להשתלט על כדורים מהאוויר, כאן הוא קיבל 15.

הרבה שערים של ההולנדי נכבשו בבעיטות מרחוק, וגם כאן הוא קיבל 15. העניין בשחקן הזה רב ואפילו השחקנים של מכבי חיפה טוענים שזה שחקן שטרם נראה כאן. אז האם אוהדי מכבי חיפה יזכו לטעום את הדובדבן שבקצפת העונה? מה שבטוח, מעניין יהיה בסמי עופר השנה.

עדן שמיר
ישראל, הפועל ב"ש
בשנה שעברה עדן שמיר היה הברומטר של עירוני קריית שמונה. השנה הוא ינסה להיות הבורג הזה גם בקבוצה גדולה כמו הפועל ב"ש. לעדן שמיר יש בהחלט סט תכונות מעניין לקשר המרכזי. המסירות , הנגיעה הראשונה בכדור, ויכולת ראיית המשחק שלו כולם עם 12-13 ביכולות, דבר שמראה שלבחור הצעיר שהשנה יחגוג 24 יש לאן לשאוף להתפתח.

התכונה הגבוהה ביותר בפרופיל שלו היא הנחישות, שעליה הוא מקבל 14. ובאמת בשנה שעברה בקריית שמונה ומתחילת השנה בקמפיין האירופי של הפועל ב"ש, הוא בהחלט מראה ניצוצות מהנחישות הזו. נשאלת השאלה האם הוא יכול להיות מנהיג בהפועל ב"ש החדשה שמתהווה לה? נצטרך לחכות ולראות.

עלי מוחמד
ניז'ר, בית"ר ירושלים
השחקן שהביא הכי הרבה כותרות עד כה השנה גם על המגרש וגם מחוצה לו. בשנה שעברה היה השליט הבלעדי בקישור של מכבי נתניה. עכשיו הוא אמור לעשות בדיוק את זה גם בקישור הלחוץ של בית"ר ירושלים. הטכניקה הגבוהה של מוחמד באה לידי ביטוי עם יכולת הכידרור הנפלאה שלו עם 16 ביכולת הזו.

למוחמד גם יש את היכולת לתקל נהדר עם 13 ביכולת הזו ולא בכדי הוא תמיד בצמרת מחלצי הכדור בליגה. מבחינה מנטלית היכולת שלו לנוע ללא כדור, להיות תמיד במקום הנכון ולהתמיד בכישרון שלו הם הגבוהות ביותר, עם 14 ו-15 בהתאמה. רוב הסיכויים שלעלי מוחמד צפויה עונה מעניינת, בין אם אוהדי בית"ר יהיו קשורים אליה מבחינה שלילית או שדווקא המשחק שלו יתפוס את עיני הליגה כולה.

יונתן כהן
ישראל, מכבי ת"א
עד עכשיו העונה של מכבי ת"א, איך לומר... די בעייתית. ההדחה המוקדמת מאירופה וחוסר היכולת בהתקפה זועקים לשמיים. אבל בכל זה יש שחקן אחד שעדיין בולט מעל כולם, וקוראים לו יונתן כהן. ליונתן כהן יש כישרון טבעי, כולם יכולים לראות את זה. הוא זקוק ליטוש בדברים מסוימים שקשורים לתפקיד שלו, אבל הכישרון הטבעי שלו מוביל גם את אנשי המנג'ר לתת לו 14 בתכונה המנטלית הזו.

מבחינת הטכניקה והכדרור שלו, לכהן יש 12 ביכולות האלה אבל בהחלט שווה לראות האם הוא יצליח להרים את היכולות האלה השנה. אוהדי מכבי ת"א יודעים שכדי להבטיח עוד אליפות או איזשהו תואר בארון- הם יצטרכו עונת שיא מיונתן כהן. על פי הנתונים שיש לו כרגע, הוא בהחלט מסוגל להביא אותם לשם.