הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ראש בראש: איינבינדר נגד קלטינס במנג'ר

פרופילי שחקני המפתח של בית"ר וב"ש לפי המשחק המרכזי

מתן שקרוב  25.08.19 - 13:53
תחילת כתבה

הערב בטדי ייערך המשחק המרכזי של המחזור הראשון והמרגש עד כה בליגת העל. המפגש המסקרן יפגיש את בית"ר ירושלים המרתקת ללא מיכאל אוחנה אל מול הפועל ב"ש, שבוע אחרי שבית"ר ניצחה את אותה הפועל ב"ש באותו מקום בגביע הטוטו. לקראת המשחק, נבחרו שני שחקנים, שחקן מפתח אחד מכל קבוצה על מנת לבדוק את האקס פקטורים במשחק הקרוב על פי המשחק פוטבול מנג'ר. ראוי לציין שהפרופילים נכון לכרגע עדיין מדברים על המשחק לשנת 2019, מכיוון שהגרסה החדשה של המשחק תצא רק בעוד כשלושה חודשים לערך.

הסבר קטן למי מכם שפחות בקיא במשחק פוטבול מנג'ר: אנשי החקירה בכל מדינה שבה יש ליגה במשחק פוטבול מנג'ר מדרגים את השחקנים על פי צפייה במשחקים ולפעמים גם באימונים כבסיס יכולות של 1-20 כשהמספר 20 הוא כמובן הציון הגבוה ביותר ששחקן יכול לקבל.

דוד קלטינס, הפועל ב"ש
הנער שהתחיל את הקריירה שלו בבית"ר ירושלים והיה אחד מסמליה הגדולים בשנים האחרונות יצא לראשונה את גבולות העיר ירושלים וחתם בהפועל ב"ש. הוא מגיע כבר במחזור הראשון למפגש עמוס ברגש מול בית"ר וינסה להבליט את מה שלא בלט כל כך בקבוצה מהבירה. מבחינה מנטלית - בולטים אצל קלטינס האומץ שלו והנחישות שלו, בשתי היכולות האלה הוא מקבל 15, שזה די מעל כל שחקן ישראלי אחר בגיל שלו.

מבחינה טכנית יכולת הכידרור של קלטינס היא הבולטת ביותר עם 13. אחריה הבעיטות מרחוק, השמירה, יכולת התיקול והטכניקה שכולן עם 12. בהנחה והוא ישתפר מעט במשחק הבא, מדובר באחד השחקנים הטובים ביותר שיש לב"ש להציע. אז איזה קלטינס נקבל היום מול בית"ר ירושלים? האם את הגרסה המשופרת שלו עד כה בב"ש? או האם יחזור להיות השחקן של שנה שעברה?

דן איינבינדר, בית"ר ירושלים
מי שהיה חברו של קלטינס למרכז השדה בשנה שעברה, הפעם יוצב מולו במטרה להצר את צעדיו ועל הדרך גם לבנות התקפות לבית"ר. הקפטן השנה , אחד מהשחקנים המוערכים ביותר בטדי ולבטח מי שיכול לעזור לקבוצה להצליח. המבחן שלו יהיה במרכז השדה היום, ושם יש לו את התכונות המנטליות להצליח. עם האומץ שלו (תכונה שבה הוא קיבל 14 על פי מנוע המשחק והחוקרים) והנחישות שלו בה הוא אפילו יותר טוב מקלטינס עם 16, מה שאומר שהוא מאוד נחוש לעזור לבית"ר ויעשה כל מה שהוא יכול על מנת שבית"ר תנצח הערב.

מבחינה טכנית מדובר בשחקן מאוד דומה לקלטינס, רק שהיתרון שלו הוא יכולת המסירה עם 13 על פי המשחק. בתיקול ובטכניקה הם דומים לחלוטין. היתרון הגדול של איינבינדר הוא הסיבולת שלו , כשהוא יכול לרוץ כמעט ללא הפסקה והוא אף מקבל את הציון 16 ביכולת הזו במשחק. זה ללא ספק יכול לעזור לבית"ר כדינמו שרץ מרחבה לרחבה.  אז האם איינבינדר יוביל את בית"ר שוב לניצחון , או שהפעם קלטינס וב"ש יעשו את העבודה ויצאו מטדי עם ניצחון? הערב נדע את התשובה.