פיפ"א 20: כמה קיבל מסי ביחס לשנה שעברה?

נחשף דירוג 100 השחקנים הבולטים ביותר, וגם: איך EA עקצה את רונאלדו? המספרים המלאים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.19 - 19:35

תגיות: פיפא 20

תחילת כתבההרגע הזה בשנה שכל שחקן פיפ"א מחכה לו הגיע, וחברת EA שיחררה את את 100 השחקנים עם הדירוגים הגבוהים ביותר לקראת פיפ"א 20, ונראה שאחת ההפתעות הגדולות ביותר היא הדירוג של רונאלדו. בואו נציץ.

בעשירייה הפותחת, יש לנו את במקום הראשון את מסי, עם דירוג דומה לשנה שעברה של 94, ובמקום השני את רונאלדו שירד בנקודה, עם דירוג של 93, כנראה נוכח עניין הזכויות של EA ופיפ"א.  במקום השלישי מדורג ניימאר עם 92, למרות השמועות על החזרה לברצלונה והעובדה שהיה פצוע במשך מספר חודשים. במקום הרביעי עם דירוג 91 יש את אדן הזארד שגם מככב על עטיפת המשחק השנה, בחמקום החמישי קווין דה בריינה עם דירוג של 91, שהוא גם השחקן מהפרימייר ליג עם הדירוג הגבוה ביותר במשחק.

יאן אובלק, השוער שישחק נגד נבחרת ישראל  -במקום השישי עם דירוג של 91. ארבעת המקומות האחרונים עם דירוג של 90 הולכים לוירג'יל ואן דייק (שעלה בחמש נקודות וגם מככב על עטיפת המשחק), מוחמד סאלח (שעלה בשתי נקודות), לוקה מודריץ' (שירד בנקודה), ומארק-אנדרה טר שטגן (שקיבל נקודה מתחת לאובלאק). חשוב לציין שהשנה יש לנו שני שוערים בעשירייה הפותחת.

במקומות 11-20 כל השחקנים הבאים קיבלו דירוג של 89: במקום ה-11 נמצא אמבפה, במקום ה-12 סרחיו ראמוס (שירד בשתי נקודות), סרחיו אגוארו, ג'ורג'ו קייליני, רוברט לבנדובסקי, הארי קיין, קאלידו קוליבאלי, אנגולו קאנטה, אליסון בקר ואנטואן גריזמן במקום ה-20. עם הירידה של ראמוס בשתי נקודות השנה, זה הופך את ואן דייק לבלם הטוב ביותר במשחק. הגיוני בהתחשב בכך שהוא היה אחד השחקנים החשובים של ליברפול בזכיה באלופות, ומועמד לכדור הזהב.