איך נראה מתחם ה-eSports היוקרתי בעולם?

הקבוצה הישראלית, Asterix.Online טסה להתאמן ברמות הכי גבוהות וחזרה כדי לספר על כך. מבט מבפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.19 - 14:59
תחילת כתבההמועדון Asterix.Online הוקם בתחילת שנת 2019 על ידי יוני (יהונתן) גובאני ואלעד (בררו) לובוגד, ונחשב כמועדון אירופאי בניהול ישראלי. כיום המועדון נתמך על ידי HYPE GAMING, חברת הגיימינג הכוללת את המתחם היוקרתי ביותר בארץ שמספק למועדון אימונים במתחם ברמה הגבוהה ביותר ותרומת מאוד לחיזוק הקבוצה, ו- Kinguin, שמחזקת את קשרי המועדון ומהווה כגורם טקטי קריטי.  כרגע המועדון מחזיק בסגל CS:GO בינלאומי, בסוכנות שחקנים, ומפתח גם קבוצת אקדמיה (שמחזיקה ביותר מ-250 פניות), ומספק לשחקנים את כלי האימון המתקדמים והיוקרתיים ביותר.

במהלך חודש אוגוסט האחרון התאמנה הקבוצה והתארחה במתחם האימונים היוקרתי ביותר בעולם לקבוצות eSports:  ה-Esports Performance Center של Kinguin בוורשה , שבפולין. מתחם האימונים נפתח בתחילת 2019 על ידי חברת הענק העוסקת בתחום האיספורטס וחנויות גיימינג אונליין Kinguin. המתחם כולל בתוכו 21 חדרי שינה , שלושה חדרי אימון לקבוצות חיצוניות  ובנוסף את משרדי המועדונים Kinguin ו-DevilsOn. המתחם פתוח לאורך כל השנה ומתארחות בו קבוצות כמו Vitality ,MIBR ,FAZE ועוד .

המתחם היוקרתי כולל בתוכו כל מה שקבוצות יכולות לחלום עליו: החל משף צמוד שמכין אוכל לבקשות חברי הקבוצה (ללא הגבלה, ובמהלך כל היום!) ועד לחדר כושר שניתן לצפות בו בתחרויות eSports בזמן השהייה. לא נשכח לציין את רמת  המחשבים המטורפים  ומסכי ה 240HZ החדשים של Zowie.

המועדון, שהתאמן במתחם במטרה להתכונן לקראת תקופת הליגות העמוסה וכמו כן להתגבש. במהלך ראיון שקיימנו עם השחקן תומאס שכטמן, שיבח מספר רב של פעמים את רמת המתקנים במתחם והוסיף: "להתאמן לצד מועדוני ענק כמו MIBR ו-Renegades מוסיף לאווירה, ומגדיל את המחויבות כלפי המועדון שלנו".

במהלך מחנה האימונים, הקבוצה שיחקה שני משחקי ליגה קריטיים וניצחה את שניהם אלעד לובוגד, קפטן הקבוצה , הוסיף: "קיום משחקי הליגה בבוטקאמפ שמהווה אווירת LAN, עם ציוד ברמה כל כך גבוהה, העניין חד משמעית הוסיף ושיפר. אני משוכנע שנחזור שוב למתחם ונמשיך לחזק ולהעמיק את עבודתנו יחד עם  Kinguin".