כל החידושים בפוטבול מנג'ר 2020

מציאותי מתמיד: מרכז פיתוח לכשרונות צעירים, צוות מקצועי וחזון למועדון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.19 - 14:06
תחילת כתבהחברת סגה ו-Sports Interactive מתחממות לקראת ההשקה של פוטבול מנג'ר 2020, ומשחררות פרטים חדשים לגביי כל החידושים שנקבל במשחק. השנה הפוקוס הוא בעיקר על תכנונים לטווח ארוך, ופיתוח השחקנים על גבי מס' עונות יהפוך למספק יותר עבור השחקנים. תאריך מדוייק לשיחרור המשחק עדיין לא נחשף, אך נמסר כי ישוחרר במהלך חודש נובמבר. המשחק יהיה זמין למחשב האישי, ולסמארטפונים והנינטנדו סוויץ' בגרסת ה-Touch.

מרכז הפיתוח (Development Centre)
מרכז הפיתוח נועד כדי לתת דגש למימוש מקסימלי של פוטנציאל הכשרונות במחלקות הנוער. מרכז הפיתוח יעקוב אחרי שחקני הנוער שמככבים מהרגע הראשון שלהם במועדון לאורך כל מחלקות הנוער עד שיהיו מוכנים לקבוצה הבוגרת, וייתן דגש על אלה שנדרשים לקבל טיפול בהתאם. לכל אחד מהם יצורף גם חלון נפרד שבו השחקנים יקבלו את כל המידע הנדרש, החל מלו"ז אימונים, טקטיקות, ומשחקים קרובים.

 

"חזון" למועדון (Club Vision)
אופציה חדשה ומסקרנת עבור המשחק השנה הוא העובדה שהמנג'רים יוכלו לבחור "חזון", שאותו יצטרכו לממש, ומטרתו היא להעניק לכל שחקן את חוויית המשחק הייחודית שלו. ככל ששחקני הקבוצה יתאימו את עצמם לאותו חזון, המנג'רים יתוגמלו בהתאם. החזון למועדון לא יקבע רק על פי נצחנות והפסדים, אלא גם על סגנון משחק או העברות.
Playing Time Pathway
מדובר בדרך חדשה להגדיר את מעמד השחקן בסגל, ובו המנג'רים יקבעו את אורך החוזה והמסלול של השחקנים, מה שיקבע אם השחקן יהפוך לכוכב, או לשחקן שוליים. השחקנים יוכלו לעקוב אחר הפערים ויקבלו עצות וסיכומים על אופן ההתקדמות של השחקן, וכיצד זה עלול להשפיע על המשך העונה.

צוות מקצועי (Backroom Staff)
השנה צוות החדר האחורי מתעדכן ומקבל שני תפקידים חדשים שיעניקו אינפורמציה נחוצה למנג'רים, וגם יעמיקו את הריאליזם במשחק: ראש פיתוח שחקנים, ומנהל טכני. השנה הצוות המקצועי מתעדכן ומקבל שני תפקידים חדשים שיעניקו אינפורמציה נחוצה למנג'רים, וגם יעמיקו את הריאליזם במשחק: ראש פיתוח שחקנים, ומנהל טכני.