שחקן הפיפ"א הישראלי חתם בארגון Astralis

כבוד: פלדמן ייוצג ע"י ארגון הגיימינג הבינלאומי מדנמרק

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.10.19 - 12:51
תחילת כתבהרועי פלדמן, שחקן הפיפ"א הישראלי שכבר ייצג את ישראל באליפויות רשמיות של EA, חתם השבוע ב- Future FC, קבוצת הפיפ"א החדשה של ארגון Astralis Group - ארגון גיימינג מדנמרק, מהמובילים בתחום.

פלדמן הציג כשרון במשחק פיפ"א 19 במהלך העונה האחרונה: הוא סיים את השנה במקום 45 בעולם, סיים שני בטורניר גביע הקלן, והתחרה ראש בראש יותר מפעם אחת מול השחקנים הטובים ביותר בעולם בפיפ"א. פלדמן היה חתום בעבר בארגון בארגון הישראלי NOM-Gaming, ולאחר הביצועים של השנה האחרונה, נראה שהצליח לתפוס את תשומת ליבם של הארגון הדני, שהחליט להחתים את הצעיר הישראלי.

פלדמן הוא שחקן הפיפ"א הישראלי הראשון שחתם בארגון גיימינג בינלאומי, ומדובר בהישג משמעותי בענף. תנאי השכר אמנם לא נחשפו, אך שחקני eSports  מקבלים שכר קבוע, ביטוח רפואי, לינה וכל ההטבות והתנאים שספורטאים מקצועיים מקבלים. 

פלדמן מסר בתגובה: "זו התגשמות חלום בשבילי, להיות חלק מארגון מקצועי כמו Astralis Group. זה כל כך יותר גדול מכל מה שחוויתי בעבר, ואין לי שום ספק לגבי השאיפות של המועדון. אני מוחמא מהמעמד ויודע שיש לי עוד הרבה ללמוד, ואני לא יכול לחכות ולהוכיח את עצמי לקבוצה".