מאכזב: The Last of Us II נדחה למאי 2020

יתעכב בשלושה חודשים על מנת לאפשר למפתחים ללטש את המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.10.19 - 14:09

תגיות: the last of us 2

תחילת כתבההמשחק האקסקלוסיבי לפלייסטיישן The Last of Us הוא אחד מהמצליחים והמוערכים ביותר בתעשייה, ולאחר מספר חודשים רבים של שקט מצד Naughty Dog שמפתחים את המשחק, נחשף בחודש שעבר תאריך ההשקה של המשחק: ה-21.2.20. כעת ניל דראקמן, במאי המשחק משחרר הודעה כי המשחק יקבל תאריך חדש: ה-29 במאי, 2020.

בפוסט שנכתב ע"י ניל לבלוג הרשמי של סוני פלייסטיישן נמסר: "בואו נחתוך ישר ולעניין. The Last of Us Part II משוחרר בתאריך חדש, ב-29.5.2020. נכון שעבר חודש מאז שאיפשרנו לתקשורת להתנסות בשעתיים מתוך המשחק, חשפנו סרטוני משחקיות ואת תאריך השיחרור. התגובות והפידבקים שקיבלנו מהקהילה היו עצומים והרגשנו את האנרגיה בצוות המפתחים, במיוחד לאחר עבודה על פרוייקט למשך תקופה כה ארוכה.

למרות זאת, בשבועות האחרונים אנחנו סוגרים לפיתוח חלקים מסויימים במשחק, והבנו שאין לנו מספיק זמן להביא את המשחק לרמת הגימור שמצפים מ-Naughty Dog. הבנו שקיימות עבורינו שתי אפשרויות: להתפשר, או לבקש עוד זמן. החלטנו על האפשרות השניה, ותאריך השיחרור החדש יאפשר לנו לסיים את כל מה שאנחנו רוצים לשביעות רצונינו, ולא להפעיל לחץ על הצוות.

למרות שאנחנו נושמים לרווחה שלא נאלץ להתפשר על החזון שלנו, אנחנו מאוכזבים שלא הצלחנו להמנע מהמצב הספציפי הזה. הלוואי ויכולנו לצפות מראש את עבודת הגימור שנדרשה, אבל הגודל וההיקף של המשחק תיעתע בנו ואנו מתנצלים על כך שאיכזבנו את המעריצים. אנחנו מקווים שתבינו שהזמן הנוסף יבטיח ש-The Last of Us Part II יעמוד בציפיות שלנו, ומקווים שגם שלכם. אנו מודים לכם על הסבלנות והתמיכה".

המשחקים של Naughty Dog ידועים ברמת הליטוש והגימור הגבוהה שלהם, ולמרות שמדובר בצעד שאולי יאכזב שחקנים רבים, נראה שבחברה החליטו שלא להתפשר על איכות המוצר הסופי. בשנים האחרונות יוצא שמשחקים רבים יוצאים "חצי אפויים" ולא גמורים, ורק לאחר השיחרור החברות המפתחות דואגות לשחרר פאטצ'ים ועדכונים שיתקנו את הבעיה, וזוהי מגמה שב-Naughty Dog מעוניינים להמנע ממנה.