הפתעה: Death Stranding ישוחרר גם ל-PC

המשחק המדובר כבר לא אקסקלוסיבי, וישוחרר בקיץ 2020 למחשב

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.19 - 10:55

תגיות: Death stranding

תחילת כתבהלאחר שמועות רבות במהלך החודשים האחרונים כי המשחק המצופה Death Stranding ישוחרר גם למחשב האישי, כעת חברת Kojima Productions שמפתחת את המשחק מפרסמת הודעה שמאשרת את אותן שמועות, ומכריזה כי המשחק יגיע אל שחקני ה-PC בשנה הבאה, במהלך קיץ 2020.

למרות השמועות, שחקנים רבים חשבו שהמשחק יישאר אקסקלוסיבי לסוני פלייסטיישן, אך זהו לא המצב. חברת Kojima Production אמנם חתמה על בלעדיות עם סוני, אך החוזה היה זמני בלבד. גם סדרת מטאל גיר סוליד הייתה ברובה אקסקלוסיבית לסוני לאורך השנים, המשחק החמישי בסדרה, משנת 2015, כבר שוחרר כמשחק מולטי פלטפורם, וכלל גרסאות גם למחשב האישי ולאקס בוקס. לכן הגיוני היה להניח כי המשחק לא יפספס את נתח השוק של המתחרות.

 עלילת המשחק ושאר הפרטים נשארו יחסית עמומים, כך ש-Death Stranding הוא אחד המשחקים המצופים והמסקרנים ביותר של השנה, עם המון סיקור תקשורתי שמנסה למצוא הגיון בכל הבאז שנוצר. ב-Death Stranding השחקנים יכנסו לנעליו של סאם פורטר ברידג'ס, נער שליחויות שמטרתו היא לחבר מחדש את אמריקה בעולם פוסט אפוקליפטי. המשחק ישוחרר לקונסולת הפלייסטיישן 4 ב-8 בנובמבר, ולמחשב האישי במהלך קיץ 2020.