אור יצחק חותם בארגון Nom-Gaming הישראלי

שחקן הפיפ"א של מכבי חיפה לשעבר חתם במועדון במקום רועי פלדמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.10.19 - 22:26

תגיות: nom gamingאור יצחק

תחילת כתבהארגון Nom-Gaming הישראלי הודיע הערב ברשתות החברתיות כי צירף לשורותיו והחתים את אור יצחק כשחקן הפיפ"א 20 של המועדון. אור מחליף בארגון את השחקן רועי פלדמן, שעזב את האירגון המקומי לטובת אירגון Astralis מדנמרק.

אור יצחק מוכר בסצינה התחרותית טוב מאוד, ואם השם מצלצל לרבים, זאת מכיוון והיה שחקן הפיפ"א של מכבי חיפה בשנת 2018, ונחשב לאחד מהשחקנים המקצועיים הראשונים בענף בישראל. אור הוכרז בשנת 2017 כאלוף ישראל בפיפ"א באליפות ישראל, זכה בשלל תחרויות מקומיות. אור אפילו השתתף בטורניר הפיפ"א של ערוץ הספורט בשנה שעברה, למרות שהפסיד לתמיר לוי, המאמן לשעבר של רועי פלדמן.

אור הגיב על ההצטרפות לארגון: "אני גאה ונרגש לחתום בארגון גיימינג הגדול בארץ". מהנהלת האירגון נמסר: "כבר תקופה ארוכה שאנחנו עוקבים אחרי אור וההתפתחות שלו , אור שחקן איכותי ובעל הישגים משמעותיים, ואנו בטוחים שעתידו עוד לפניו".

בנוסף לאור, בסצינת השחקנים התחרותיים המקצועיים בארץ קייימים גם דור אליגולא, שחקן הפיפ"א של מכבי תל אביב, שגם השתתף בטורניר הפיפ"א של ערוץ הספורט ב-2018, וכמובן רועי פלדמן, שכאמור, עד לפניי חודשיים היה חתום ב- NOM-Gaming, וכבר ל-Astralis הבינלאומי מדנמרק.

 לארגון Nom-Gaming קיימות 3 קבוצות eSports: בפיפ"א, שכולל את אור יצחק, פורטנייט - שכולל שני שחקנים, וקאונטר סטרייק Global Offensive - עם קבוצה של חמישה שחקנים שחתומים בארגון. הוקם בשנת 2009 על מנת לקדם את הספורט האלקטרוני בישראל, ופעל על מנת לייצג את ישראל בטורנירים בינלאומיים - כפי שקרה עם רועי פלדמן, שכבר ייצג את המדינה במספר טורנירים רשמיים של EA, כמו הקלן קאפ מאוגוסט האחרון.