צפו: סין מגבילה גיימינג לקטינים

הממשל הסיני מכריז על שורה של רגולציות במדינה. 5GAMING

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.11.19 - 13:02

תגיות: 5gaming

תחילת כתבה

עדכונים מטורניר ה-FIFA GLOBAL SERIES ועל רועי פלדמן, שחקן הפיפ"א הישראלי, הסטרימר שאיבד את זה בשידור וקילל את פיפ"א ו-EA, הבמאי של Overwatch מצטרף לקו ההגנה של השחקן Blitzchung לאחר התקרית בגמר אליפות Hearthstone הונג קונג. Death Stranding יושק גם למחשב האישי, ויוביסופט עושה טיזינג לגביי משחק Spilnter Cell חדש. צוות התכנית 5GAMING יצא ליום גיבוש קבוצתי במתחם ה-VR החדש בדיזינגוף סנטר - LVL 3, שרדו אפוקליפסת זומבים וחזרו לספר על כך.

באולפן יתארח עמית בשארי, אנתרופולוג וחוקר גיימינג, שידבר על ההגבלות החדשות על גיימינג שהכריז הממשל הסיני עבור הקטינים במדינה על מנת למנוע התמכרויות.

מוד השבוע הוא FIVEM - שרתים פרטיים ב-GTA ONLINE שמאפשרים לשחקנים להשתמש במודים, ונציג גם את קהילת Gamers Israel  שבנתה את שרתים בהם ניתן למצוא רכבים של משטרת ישראל, ובכלליות הופכים את החוויה ליותר ישראלית וצברית.

דיארון פוקס מהסקרמנטו קינגס נכנס לקרב ראש בראש מול שחקן הקול אוף דיוטי המקצועי דאג מרטין בפינת "סלב משחק", ומרחבי הרשת נציג את הטריילר החדש ל-Terminator Resistance, המשחק שמבוסס לזכר הדיג'יי המנוח Avicii, והטריילר למשחק של ג'ומנג'י.