צפו: אליפות העולם בספורט אלקטרוני 2019 יוצאת לדרך

שחקן הפרו אבולושן של נבחרת פלאריום ישראל ויו"ר העמותה לגיימינג תחרותי מתארחים באולפן. 5GAMING

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.19 - 13:59

תגיות: 5gaming

תחילת כתבה

שבוע עמוס: המשחק Path of exile הוכרז, גוגל סטדיה הושק, ובחברת Valve מכריזים על משחק חדש בסדרת Half Life המיתולוגית, למשקפי ה-VR. חברת Bioware מדברת על שינויים ושיפוצים נרחבים במשחק Anthem, וגם רומזת על משחקי המשך ל-Mass Effect ו-Dragon Age. מיקרוסופט חושפת את המשחקיות של Age of Empires 4 ואת התכניות שלה להשיק את פרוייקט ה-xCloud שלה ביחד עם שירות ה-Game Pass. טקס פרסי העיתונות ב-eSports התקיים השבוע, והכתב הותיק ריצ'ארד לויס תקף את אתרי הגיימינג הגדולים כמו קוטאקו או פוליגון במהלך נאום הזכיה. גם טקס פרסי ג'וייסטיק הזהב התקיים, ועיתו הזוכים המפתיעים של עולם הגיימינג השנה.

שלומי ואייל יעשו אנבוקסינג לגרסת האספנים של World Of Warcraft: 15th Anniversary - ויחשפו את כל הבונוסים והצ'ופרים שהשחקנים יקבלו עם המשחק!

באולפן יתארחו עידו ברוש, יו"ר האגדוה לגיימינג תחרותי, ואוראל דניאל - שחקן פרו אבולושן של נבחרת פלאריום ישראל, וידברו על התחרות הגדולה שתתקיים בסיאול, דרום קוריאה במהלך דצמבר.

מרחבי הרשת: המשחק Bleeding Edge מקבל טריילר חדש, המשחק המסתורי Plan 8 נחשף, ועכשיו תורו של פורטנייט להצטרף לחגיגת הפורטנייט.