מועדון Nom-Gaming בדרך לטורניר פיפ"א של EA

שחקנים ישראלם ישתתפו במוקדמות ה-eClub World Cup שיתקיים בפברואר הקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.19 - 16:23
תחילת כתבהטורניר ה-FIFA eClub World Cup של חברת EA הוא אחד מהאירועים הגדולים ביותר למועדונים, ולראשונה מאז שהושק בשנת 2017, תשתתף במוקדמות גם קבוצת הפיפ"א של מועדון הגיימינג הישראלי, Nom-Gaming על מנת להעפיל אל הטורניר הראשי בתאריכים ה-7-9 בפברואר.

בשבועות האחרונים החתימו במועדון את אור יצחק, לשעבר שחקן הפיפ"א של מכבי חיפה בתור שחקן הפלייסטיישן 4, ואת אלמוג בית יעקוב כשחקן האקס בוקס שייצגו את המועדון. פורמט הטורניר יתקיים בשיטת Round Robin, עם שלושה דרגיםם א', ב', ו-ג', בו השחקנים יעלו או ירדו בדרג בהתאם למיקומם. הקבוצות ישחקו בחמישה סטים של הפורמט, כאשר בכל מפגש בין המועדונים יתקיים משחק לכל קונסולה בנפרד. כל משחק ישוחק 90 דקות כולל תוספת זמן.

לוח הזמנים של המוקדמות יתקיים במהלך החודש הקרוב. השבוע הראשון יתקיים בשבוע הבא בתאריכים ה-26-27 בנובמבר (ימי שלישי ורביעי). השבוע השני יתקיים בין ה-3-4 בדצמבר (ימי שלישי ורביעי), השלישי בין ה-11-10 בדצמבר (ימי שלישי ורביעי) , הרביעי בין ה-18-19 לדצמבר (ימי רביעי וחמישי ), ושבוע הסיום יתקיים בין ה-21-22 לדצמבר (ימי שבת וראשון).

מבנה הדרגים עובד בשיטה הבא:
בדרג א', מקומות 1-6 יישארו באותו מיקום בזמן שמקומות 7-9 יירדו בדרג.
בדרג ב', מקומות 1-3 יעלו לדרג א', מקומות 4-6 יישארו בדרג, ומקומות 7-9 ירדו לדרג ג'
בדרג ג', מקומות 1-3 יעלו לדרג ב', מקומות 4-9 יישארו בדרג זה
שחקנים בדרג ג' יסיימו את דרכם בתחרות במהלך השבוע השלישי, בזמן שדרג ב' יסיימו את דרכם במהלך השבוע הרביעי.

הנהלת Nom Gaming מסרה לערוץ הספורט: "מועדון Nom-Gaming שם לעצמו כמטרה לשים את שחקן ה-eSports הישראלי על הבמות הגדולות בעולם, ואנו שמחים שהצלחנו במאמצים רבים להוציא את זה לפועל.
טורניר זה הינו אחד מיני רבים אשר נשתתף בהם בעונה הקרובה בכותרים השונים".