ב-2K מכריזים על סטודיו חדש לפיתוח משחקים

המפיצה של NBA מאשרת כי יעבדו על משחק חדש בסדרת Bioshock האגדית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.19 - 13:11

תגיות: 2K

תחילת כתבהחברת 2K, המפיצה את משחקי NBA 2K ו-WWE לאורך השנים האחרונות הכריזה כעת כי היא הקימה סטודיו חדש - Cloud Chamber, שישמש את החברה לפיתוח משחקים. הסטודיו החדש יכלול שני צוותי פיתוח: הראשון ימוקם בסן פרנסיסקו, וצוות פיתוח נוסף במונטריאל, קוויבק - מה שמסמל את הסטודיו הראשון של החברה בקנדה.

הפרוייקט הראשון של החברה יהיה חידוש למותג משחקי היריות המוכר והאהוב "ביושוק" (Bioshock) , ומחברת 2K נמסר כי הסטודיו יקדיש את השנים הראשונות על מנת להחיות את המותג הנוסטלגי מחדש לדורות הבאים של השחקנים והקונסולות. מצד דייוויד איסמיילר, מנכ"ל 2K נמסר: "ביושוק הוא אחד מהמשחקים האהובים והמסוקרים ביותר בתעשייה, אנחנו כבר לא יכולים לחכות ולראות לאן ניקח את משחק היריות שלנו בעתיד, במיוחד כאשר הצוות המוכשר של Cloud Chamber עומד מאחורי הפרוייקט".

מנהלת הסטודיו בסן פרנסיסקו, קלי גילמור, היא אשת עסקים עם ותק של 22 שנים בתעשיית הגיימינג, וכבר פיקחה על מותגים מבית 2K כמו Sid Meier’s Civilization או XCOM: "הסטודיו נפתח על מנת לגלות עולמות חדשים - ואת הסיפורים שבהם, כאשר המטרה שלנו היא למתוח את הגבולות של מה שמשחקי מחשב יכולים להוות". על שלוחת הסטודיו במונטריאל, הציבה קלי את קן שכטר, שנסיון העבר שלו היה בחברות כמו Gameloft או Autodesk.