גם השנה: סוני מדלגת על כנס E3

החברה תדלג בפעם השנייה על תערוכת הגיימינג הגדולה בעולם לטובת אירוע פרטי: "נתמקד בשחקני הפלייסטיישן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.20 - 15:22
תחילת כתבה

בפעם השנייה ברציפות, חברת סוני הודיעה כי גם השנה היא מדלגת על תערוכת E3 - כנס הגיימינג הגדול ביותר בעולם שמתקיים מידי שנה בלוס אנג'לס, ובו כל החברות והמפתחים מציגים את המשחקים והחומרות שלה לעתיד הקרוב.

 אחד הדוברים של החברה סיפק את ההסבר: "אנחנו לא מאמינים שכנס E3 מתיישב עם המיקוד של החברה, לכן החלטנו לדלג על הכנס השנה פעם נוספת. אנו בונים על אירועים גלובליים בשנה הקרובה, שחתמקדו בקהל הלקוחות שלנו מרחבי העולם. הפוקוס העיקרי שלנו יהיה על השחקנים שמרגישים כחלק ממשפחת פלייסטיישן - ויש לנו ליין אפ פנטסטי של משחקים לפלייסטיישן 4, ויחד עם ההשקה של הפלייסטיישן 5, אנחנו משתוקקים לחגוג את השנה החדשה עם המעריצים שלנו".  

 מצד דוברי E3 נמסר: "כנס E3 הוא אירוע מרכזי שחוגג את תעשיית משחקי הווידאו ושם את האנשים בחזית ואת המותגים והחדשנות שמגדירה מחדש את המושג של בידור, ואהוב על ידי מיליארדים ברחבי העולם. E3 2020 יהיה מופע מרגע ומלא אנרגיה עם חוויות חדשות, שותפים, פעילויות ומופעים שיבדרו מבקרים חדשים וותיקים". לאחר ההכרזה של סוני, פיל ספנסר מנכ"ל אקס בוקס יצא בהצהרה בטוויטר וטען כי מיקרוסופט כן תהיה נוכחת השנה בכנס, וכי הצוות מתרגש להציג את כל מה שעבדו עליו קשה בשנה האחרונה.

 

 
כאמור, זוהי לא הפעם הראשונה שסוני מבריזה מכנס E3 לטובת אירוע פרטי משלה. ולא רק סוני הצטרפו לטרנד, אלא גם חברת EA - שהתחילה עם אירועי EA PLAY באופן שנתי, אירוע שהיה גם ממש צמוד ל-E3 מבחינת התאריכים בשנתיים האחרונות. נראה כי לאט לאט חברות רבות מתחילות לדלג על האירוע הנחשק לטובת כנסים מיועדים, שכנראה משתלמים לחברות יותר מבחינה כלכלית, וגם אף מתחרה לא יוכל לגנוב להן את אור הזרקורים וקדמת הבמה מבחינת חדשות וחשיפות.