נבחרת eFootball ישראל בשלב הבתים ב-eEuro

תתחרה במקבילת היורו הווירטואלית במשחק פרו אבולושן 2020 מול רוסיה, פולין, אוסטריה ואיסלנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.20 - 12:29
תחילת כתבהמוקדמות טורניר ה-eEuro במשחק פרו אבולושן 2020, מקבילו הוירטואלי של היורו יוצא לדרך, וכיום מפרסמת ההתאחדות שאחראית על נבחרת eFootball ישראל, הוגרלה לבית E יחד עם רוסיה,פולין, אוסטריה ואיסלנד.

במידה ונבחרת eFootball ישראל תנצח בשלבי הבתים ותעפיל, גמר ה-eEuro הגדול יתקיים בלונדון, בתאריכים ה-9-10 ביולי, ממש בין שלב חצאי הגמר לגמר של היורו עצמו, ותכלול קופת פרסים של 100,000 דולר שתחולק בין אלו שהגיעו לרבע הגמר, בנוסף לעוד 40,000 דולר שיחולקו בין המנצחים. מעבר לפרס כספי, המנצחים יקבלו גם כרטיסים לגמר היורו עצמו שיתקיים למחרת.

שחקני פרו האבולושן של הנבחרת כוללים את  מיכאל אסטמן, אמיחי אדרי, ואוראל דניאל - שכבר הספיק לייצג את ישראל באליפות העולם בספורט אלקטרוני השנה, לאחר שזכו בטורניר המשחק בשבוע שעבר באצטדיון רמת גן. מאמן הנבחרת הוא ארז גבאי - יוטיובר פיפ"א מוערך בקהילה ושחקן הפיפ"א של בית"ר. 

נבחרת eFootball ישראל מיועדת להתמודד גם במסגרת התחרויות הבינלאומיות הרשמיות של פיפ"א, בטורניר ה-FIFA eNations, שכולל נבחרת אחת מכל מדינה במודל זהה לגביע העולם. את קבוצת הפיפ"א מרכיבים השחקנים עם הדירוג הגבוה ביותר בטבלת הדירוגים העולמית במשחק: רועי פלדמן - שכבר ייצג את ישראל בטורנירים רשמיים של פיפ"א,  ותמיר לוי ונמרוד הורביץ' - שגם נבחרו להיות שחקני הפיפ"א של בית"ר י-ם.