הדלפה: הציונים החדשים של פיפ"א 20

כמה דירוג יקבלו ואן דייק, ורנר, קון ויתר הכוכבים בעדכון החורף?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.20 - 16:00

תגיות: פיפא 20

תחילת כתבהאחד האירועים ששחקני פיפ"א מחכים לו הוא עדכון החורף של המשחק: בו מאות השחקנים יקבלו עדכון לקלפי ה-FUT שלהם בהתאם לביצועים שלהם במהלך העונה הנוכחית, ונראה שהשנה השחקנים מהפרימייר ליג יככבו. אז מתי ייצא העדכון המיוחל? אם נסתכל על שנים קודמות, חברת EA דאגה לשחרר את העדכון במהלך אמצע חודש פברואר, כך שסביר להניח כי לא נראה שייצא לפניי יום חמישי הקרוב, ה-14 בפברואר.

לפי מאגרי מידע של FUT ומצבי הקריירה שמתעכדנים ברשת באופן קבוע, ניתן לקבל אינדיקציה לגבי חלק מהדירוגים שעשויים להיחשף, ונראה שלא מדובר בשיפורים משמעותיים, בזמן שרוב השחקנים עלו בנקודה או שתיים בדירוג: וירג'יל ואן דייק יעלה מדירוג של 90 ל-91,  רוברט לבנדובסקי, סרחיו אגוארו ואליסון יעלו מדירוג של 89 ל-90, סאדיו מאנה ורחים סטרלינג מ-88 ל-89, בנזמה וקזמיירו יעלו מדירוג של 87 ל-88, ורוברטו פירמינו ואנחל די מאריה יעלו לדירוג של 88 ו-87 בהתאמה. צ'ירו אימובילה יעלה מ-86 ל-87, רומולו לוקאקו מ-85 ל-86, טימו ורנר מ-83 ל-86,  מאורו איקרדי ל-86, וטרנט אלכסנדר ארנולד יעלה בשתי נקודות, מ-83 ל-85.

כמובן שדירוג של שחקנים יכול גם לרדת, הכל תלוי בביצועים של השחקנים באותה עונה. שחקנים כמו אדינסון קבאני, הקטור ביירין וחאמס רודריגז קיבלו ירידה בציונים, אך בשנים האחרונות ב-EA לא עדכנו את הדירוגים כלפי מטה, אלא אם כן השחקן היה בתקופת מעבר בין הקבוצות.