הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כבוד: ישראל בטופ של שלב הבתים ב-eEuro

צפו בשידור המלא: אוראל דניאל, שחקן הפרו אבולושן של הנבחרת שלט ביד רמה במהלך המוקדמות של הטורניר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.20 - 13:22
כפי ששודר ישירות מאתר ערוץ הספורט, נבחרת eFootball ישראל השתתפה השבוע במוקדמות של טורניר ה-eEuro במשחק פרו אבולושן. השחקן שייצג את הנבחרת היה אוראל דניאל, והתחרה מול אוסטריה, פולין, רוסיה ואיסלנד. את השידור ליוו שלומי בן עטר ואייל יוסף, מנחי 5GAMING וערוץ "המרתף" ביוטיוב. אל השידור הצטרף אליהם גם מיכאל אסטמן - שחקן הפרו אבולושן הנוסף של הנבחרת, וגם תמיר לוי, נמרוד הורביץ ורועי פלדמן - שחקני הפיפ"א של הנבחרת.

שחקני הנבחרות בטורניר משחקים עם הרכב הנבחרות כמו שהוא במציאות, דרך מצב משחק שמאזן את הדירוג של כל השחקנים לדירוג שווה של 85. המוקדמות מתקיימות בשיטת בתים, שני משחקים התקיימו מול כל מדינה כאשר התוצאה משתקללת בסופם. המדינה הראשונה שאוראל התמודד מולה הייתה אוסטריה, כאשר הסיבוב הראשון הסתיים בניצחון 1:3 של אוראל על האוסטרי, אך במשחק השני התוצאה הייתה הפוכה לגמריי, והמשחק הסתיים בהפסד 1:3 לאוראל.

המשחק הראשון מול הרוסים היה צמוד, והסתיים בניצחון 4:3 לאוראל, אך הסתיים בתיקו של 1:1 במשחק השני. השחקן הפולני הציב אתגר במשחק הראשון וסיים 3:2 לטובתו, אך אוראל הביא את המהפך והחזיר לעצמו את השליטה במשחק השני עם ניצחון מוחץ של 2:0. המשחק האחרון נגד האיסלנדים היה מביך, אבל בעיקר לאיסלנדים - המשחק הראשון הסתיים בהפסד מביך של 7:0 לטובת אוראל, כאשר נראה שחזרו לעצמם במשחק השני, אך זה לא עזר וגם שם אוראל ניצח בתוצאה של 4:2 לטובתו.

נכון לעכשיו, מיקומה של ישראל בבית E הוא במקום הראשון, עם 10 נקודות. אחריה אוסטריה עם  נקודות, רוסיה - 6, פולין - 4, ואיסלנד עם 0 נקודות. אוראל הציג שליטה מרשימה לאורך כל המשחקים, והוא נחשב לשחקן עם נסיון למרות גילו הצעיר, וגם הספיק לייצג את ישראל באליפות העולם לספורט אלקטורני 2019. משחקי המוקדמות ימשכו וישראל תתמודד גם במהשך החודש, ב-23 במרץ. גמר ה-eEuro יתקיים בצמוד ליורו עצמו.