פיפ"א: EA והליגה הספרדית חתמו עד 2030

החברה חתמה עם הנהלת לה ליגה על ההסכם הארוך בתולדותיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.20 - 11:38
תחילת כתבה

חברת EA והנהלת לה ליגה הכריזו כי חידשו את הזכויות לחוזה של הליגה הספרדית עד שנת 2030, ובכך משמרת החברה את מעמדה ושומרת לעצמה את הזכות להשתמש בשחקני הליגה, האצטדיונים והמדים במשחק פיפ"א.

השותפות בין שני הגופים נמשכת כבר 20 שנים, ולמרות שפרטי הסכומים הכספיים לחידוש הזכויות לא פורסמו, ב-EA ציינו כי מדובר בחוזה שחודש לתקופה הארוכה ביותר בחברה עד היום. חאבייר טבאס, נשיא לה ליגה אמר: "חידוש השותפות יאפשר לנו להתרחב ולהפיץ את הפופולאריות של לה ליגה לשחקנים שאוהבים לשחק במשחקי EA Sports ופיפ"א בכל יום ויום ברחבי העולם. השותפות עם שלנו EA Sports קיימת מעל 20 שנים, ושני הארגונים הפכו למותגים בינלאומיים מובילים. ההסכם המחודש מסמל את ההתחייבות שלנו כדי ליצור לאוהדים ברחבי העולם את הדרך המהנה ביותר לחוויית כדורגל".

משחקי הליגה הספרדית חזרו לאחרונה, אומנם ללא קהל עקב הקורונה, אך עם הקלטות האוהדים ישירות מתוך פיפ"א 20 להגברת האותנטיות לצופים בבית. קאם וובר, סגן נשיא בכיר ב-EA ציין: "השותפות האסטרטגית שלנו עם ארגונים אייקוניים כמו לה ליגה מאפשרת לנו להעביר חווית משחק אותנטית וחדשנית, ותאפשר לנו להמשיך לעשות זאת בעתיד. המחוייבות שלנו תאפשר לנו להמשיך לחזק את מעורבות המעריצים של לה ליגה בעשור הבא".

פיפ"א 21 ישוחרר ב-9 באוקטובר, לקונסולות הדור הנוכחי, הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, ולדור הבא - קונסולות הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X. המשחק ישוחרר גם למחשב האישי דרך אוריג'ין וסטים. EA הבטיחה כי תעדכן גם לגבי גרסאות עבור הנינטנדו סוויץ' ושירות הסטרימינג גוגל Stadia. ומה עם קרוס פליי בין כל הקונסולות? ב-EA מבטיחים כי הנושא בבדיקה וזו שאיפה לעתיד.